1. سامین پردازش
 2. Symantec Messaging Gateway
 3. نرم افزار Symantec Massaging Gateway

نرم افزار Symantec Massaging Gateway

نرم افزار (SMG -Symantec Massaging Gateway (symantec anti spam 

نرم افزار  (Symantec Massaging Gateway (symantec anti spam سازمان ها را قادر به تامین امنیت ایمیل خود به صورت موثر و دقیق در برابراسپم ها، ویروس ها ، حمله های هدفدارمی نماید. این محصول ( SMG ) قابلیت فیلتر محتوا، پیشگیری از از نشت داده ها و رمزگذاری و برقراری تمام لایه های امنیتی مورد نظر روی ایمیل ها را دارا بوده و کاملا مستقل و بدون وابستگی به Mail Server خاصی می تواند در شبکه قرار گیرد و به دو صورت Physical Appliance و Virtual Appliance فعال می شود. جهت خرید لایسنس SMG با ما در تماس باشد .

استفاده مکرر از ایمیل، آن را به هدف شماره ۱ حملات هکرهایی که میخواهند امنیت را به خطر بیندازند، تبدیل میکند. پذیرش گسترده راه حلهای امنیتی ایمیل، مهاجمان را مجبور کرده است که به دنبال راههای پیچیده تری برای نفوذ به سازمانها باشند. ابزار اصلی مسدود کردن، شما را در برابر ransomware هدفمند، spear phishing، business email compromise (BEC) و سایر حملات ایمیل پیچیده، محافظت نمیکند. سازمانها باید فناوری‌های سنتی امنیت ایمیل را با رویکرد چند لایه ای بر اساس جدیدترین فناوری‌های پیشگیری مانند machine learning، link isolation و behavior analysis با sandboxing کارآمد و file detonation تقویت کنند.

راه حل امنیت Symantec’s on-premises email با نرم افزار Symantec Massaging Gateway آغاز میشود که امنیت پیام رسانی ورودی و خروجی را فراهم میکند، از جمله محافظت قدرتمند در برابر جدیدترین تهدیدات پیام رسانی مانند: ransomware, BEC و phishing، که بیش از ۹۹ درصد از اسپم ها را با کمتر از ۱ در ۱ میلیون کاذب مثبت کمتری دریافت میکند و بطور موثر به تهدیدات پیام رسانی real-time با قابلیت بروز رسانی خودکار ضد اسپم و ضد بدافزار، سریع پاسخ میدهد.

(Symantec Messaging Gateway (SMG-خرید لایسنس SMG
خرید لایسنس SMG

 

قابلیت های Symantec Massaging Gateway (SMG) 

 • فیلترینگ spam ها به وسیله Brightmail

مجموعه ای از تکنولوژی ها که مانع از ایجاد حملات ایمیلی می شود که قابلیت عملکرد در دو سطح global و local را دارد.

 • قابلیت های پیشگیری از دست دادن داده ها و اطمینان به مشتریان.

با قابلیت ایجاد قوانین در نرم افزار به مشتریان اجازه می دهد تا براحتی قوانینی بر اساس نیاز آنهارا بعنوان اسپم مورد حمله قرار دهد.

امکان ادغام رمزگذاری اختیاری با رمزگذاری محتوا.

 • تعریف سیاست‌های دلخواه (Custom Rules)

نرم افزار Symantec Massaging Gateway امکان تعریف و اعمال قوانین اختصاصی و دلخواه به منظور جلوگیری از دریافت هرزنامه بر اساس نیازمندی‌های راهبر شبکه و کاربر نهایی.

 • فیلترینگ هرزنامه

امکان مسدود کردن هرزنامه‌ها، پیش از ورود به شبکه با بکارگیری فرآیند اعتبار سنجی و تعیین اعتبار آدرس IPP فرستنده در سطح محلی و جهانی.

 • قابلیت کشف هرزنامه‌ها بطور هوشمند انجام می‌شود. در واقع نرم افزار، ایمیل را به شیوه خاص خود آنالیز نموده و اگر آن را بعنوان هرزنامه تشخیص دهد بلافاصله یک پارامتر(Spam Confidence Level) SCL را به آن نسبت می‌دهد. نرم‌افزار برای جلوگیری از ورود هرزنامه‌ها از یک شیوه چند لایه استفاده می کند.
 • قابلیت کار با لیست‌های سفید (White Lists) را دارد. به این معنا که می‌توان تعدادی از فرستندگان ایمیل را که از Spam نبودن آنها اطمینان داریم در یک لیست سفید قرار دهیم و بدین ترتیب از اشکالات احتمالی جلوگیری می‌ شود، همین امکان برای گیرندگان ایمیل نیز وجود دارد.
 • نرم افزار Symantec Massaging Gateway با استفاده از امکان Mass-Mailer Cleanup میتوان ایمیل‌های ساخته شده توسط worm ها را شناخته و بطور کامل نابود کرد.
 • امکان Content Filtering از ورود ایمیل با موضوعات خاص به شبکه جلوگیری می‌کند. همچنین در جهت معکوس می‌تواند از خروج ایمیل با موضوعات مهم از شبکه جلوگیری نماید.
 • قابلیت مدیریت مرکزی این برنامه، مدیر شبکه را در نصب آنتی ویروس روی چند Exchange Server یاری می‌نماید. همچنین بروز رسانی از طریق کنسول مرکزی برنامه انجام می‌گیرد.

نرم افزار SMG (Symantec Massaging Gateway (symantec anti spam تکنولوژی های حفاظتی چندلایه را ترکیب میکند و ایمیلهای مشکوک را شناسایی، مسدود و قرنطینه میکند:

 • حملات BEC را با استفاده از روشهای پیشرفته، آنالیز کلاهبرداری BEC، پروتکل‌های احراز هویت فرستنده ایمیل (DMARC، DKIM، و SPF) و domain intelligence، متوقف میکند تا از typo squatting و جعل هویت جلوگیری کند.
 • با استفاده از ترکیبی از دیتابیس های لوکال و جهانی سیمانتک و قوانین اسپم سفارشی مشتری که تا ۹۰ درصد ایمیلهای ناخواسته را قبل از رسیدن به شبکه محدود میکند، از directory harvest attack (DHA) و حملات اسپم جلوگیری میکند.
 • کنترلهای پیشرفته فیلترینگ محتوا، از رسیدن ایمیلهای ناخواسته مانند خبرنامه ها و سایر محتوای بازاریابی به کاربران جلوگیری میکند.
 • در برابر لینکهای مخرب مورد استفاده در phishing campaigns با فیلتر کردن اعتبار URL از دیتابیس جهانی سیمانتک، که شامل فناوری تشخیص انواع فیشینگ پیشرفته است، دفاع میکند و لینکهای spear phishing را که شبیه به حملات phishing شناخته شده هستند، شناسایی میکند.
 • با غیرفعال کردن URL ها و تهدیدات zero-day document در مایکروسافت آفیس و پیوستهای PDF، کاربران را در برابر حملات هدفمند مانند باج افزار محافظت میکند. محتوای فعال بالقوه مخرب از یک پیوست حذف شده، یک داکیومنت تمیز ساخته میشود و دوباره به ایمیل پیوست شده و برای کاربر نهایی ارسال میشود.

نرم افزار Symantec Massaging Gateway-جهت خرید لایسنس SMG با ما در تماس باشد .

 

نرم افزار Symantec Massaging Gateway با Symantec Content Analysis، Symantec Email Threat Isolation و Symantec Fraud Protection ادغام میشود تا حفاظت قوی در برابر تهدیدها، تجزیه و تحلیل تهدیدها و قابلیتهای کنترل جعل هویت را ارائه دهد. آنها با هم تهدیدهای در حال تکامل و ناشناخته را مسدود میکنند، از جعل هویت ایمیل جلوگیری میکنند و سازمانها را قادر میسازند تا به سرعت به حملات هدفمند و پیشرفته پاسخ دهند.

این حفاظت با بینش‌های بزرگترین شبکه اطلاعاتی تهدید غیرنظامی جهان، Network Symantec Global Intelligence (GIN) ایجاد میشود که چشم‌انداز تهدید را در سراسر جهان مشاهده میکند. GIN از طریق تله متری که از بیش از ۱۷۵ میلیون endpoint، ۸۰ میلیون کاربر پروکسی وب و ۵۷ میلیون سنسور حمله در ۱۵۷ کشور جهان استخراج شده است، به تضمین نتایج امنیتی بهتر کمک میکند.

حفاظت در برابر لینکهای مخرب مورد استفاده در کمپین های فیشینگ نیزه و حملات هدفمند، توسط Email Threat Isolation ارائه میشود که لینکهای مشکوک را از راه دور اجرا میکند. این فناوری فقط اطلاعات رندرینگ ایمن را به مرورگرها ارسال میکند و در نتیجه از دسترسی هرگونه بدافزار zero-day که از طریق لینکهای ایمیل به کاربران ارسال میشود، جلوگیری میکند. Email Threat Isolation همچنین با ارائه وبسایت‌های مشکوک در حالت read-only، حملات فیشینگ اعتبار را متوقف میکند و کاربران را هنگام ارسال اطلاعات حساس مانند پسوردها و اطلاعات اعتباری شرکت، مسدود میکند.

حفاظت از تهدیدات پیشرفته برای حملات مبتنی بر فایل توسط Content Analysis ارائه میشود که بطور خودکار تهدیدات روز صفر را تشدید میکند و با استفاده از فناوری‌های پیشرفته همچون مانند machine learning، predictive file analysis و virtual machine aware sandboxing، برای آشکار کردن رفتارهای مخرب و انهدام ایمن فایلهای مشکوک، تهدیدات روز صفر را از بین می‌برد.

 • از machine learning وpredictive file analysis برای طبقه بندی و اقدام بر روی نتایج استفاده میکند – فایلها را برای تجزیه و تحلیل رفتار و انفجار در سندباکس رها، تحویل یا ارسال میکند.
 • یک ماشین مجازی قابل تنظیم یا سندباکس emulation-based را برای آنالیز دقیق و شناسایی بدافزارهای فراری ماشین مجازی که از فایلها منشا می گیرند، ارائه میدهد.

با تجزیه و تحلیل عمیق کمپینهای حمله پیچیده در شبکه خود، گسترش تهدیدات هدفمند و پیشرفته را متوقف کنید. این شامل شاخص های سازش (IOC)، مانند هش های فایل و مصنوعات فایل، فناوری حمله مورد استفاده و امتیاز خطر تهدید میشود. تحلیلگران امنیتی میتوانند با استفاده از داشبورد بومی یا از طریق یکپارچه سازی با سیستمهای مدیریت رویداد و اطلاعات امنیتی شخص ثالث (SIEM) اطلاعات را بهم مرتبط کرده و به تهدیدات پاسخ دهند.

symantec anti spam -نرم افزار SMG-نرم افزار Symantec Massaging Gateway

 • Content analysis گزارشات سندباکس را منتشر میکند که اطلاعات عملی مانند شاخص‌های کلیدی malicious، فعالیت دقیق رویداد استاتیک و پویا، تجزیه و تحلیل قابل دانلود مصنوعات و منابع، و امتیاز خطر تهدید ایجاد شده را ارائه میدهد.
 • داشبورد Messaging Gateway مختصر و با جزییات رفتارهای برجسته تهدیدات، روند تهدید، آمار حملات و مسائل احتمالی را گزارش میکند و هشدارهای خودکار، اعلانهای بموقع را در مورد شیوع ویروس، نقض پالیسی ها و اطلاعات قرنطینه ایمیل، ارائه میکنند.
 • روند حملات را بیابید و گیرندگان حمله هدفمند را با استفاده از SIEM های شخص ثالث شناسایی کنید تا اطلاعات تهدید پیشرفته از تجزیه و تحلیل محتوا (Content Analysis) را با داده های Syslog از Messaging Gateway مرتبط کنید.
 • آنالیز تهدید، مسدود کردن و اصلاح در سراسر شبکه، endpoint، و کانالهای پیام رسانی را با ادغام Symantec Endpoint Protection و Symantec ProxySG تسریع کنید.

از نشت اطلاعات حساس جلوگیری کنید و الزامات انطباق و حفظ حریم خصوصی خود را با ابزار داخلی Messaging Gateway، جلوگیری از از دست دادن داده (DLP) و کنترلهای رمزگذاری یکپارچه مبتنی بر پالیسی که حفاظت از داده‌های شرکت را در پیامها یا پیوستها آسانتر میکند، برآورده کنید.

 • مدیران براحتی میتوانند پالیسی های منعطف و موثر ایجاد کنند که مقررات را اعمال میکند و با انگشت نگاری و شناسایی داده‌های واقعی شرکت در پیامها یا پیوستها، در برابر از دست دادن داده‌ها محافظت میکند. بیش از ۱۰۰ فرهنگ لغت از پیش ساخته شده، الگوها و پالیسی ها کمک میکنند تا سیاستهای حفاظت و اجرای خودکار داده ها را براحتی بتوان پیاده سازی کرد.
 • از اطلاعات حساس جلوگیری میکند و الزامات انطباق و حفظ حریم خصوصی خود را با ابزار داخلی Messaging Gateway،data loss prevention (DLP) و کنترلهای رمزگذاری یکپارچه policy-based برآورده میکند که حفاظت از داده‌های شرکت را در پیامها یا پیوستها آسانتر می‌کند.
 • رمزگذاری خودکار SMTP از طریق TLS تضمین میکند که همه ارتباطات ایمیل در حال انتقال ایمن هستند.
 • رمزگذاری ایمیل Policy-based، پیامها را بر اساس معیارهای مشخص شده توسط مشتری ارزیابی میکند. در صورت لزوم رمزگذاری، میتوان پیامها را به Symantec Content Encryption، یک افزونه موجود، ارسال کرد.
 • یکپارچگی دقیق با پیشرو در بازار Symantec Data Loss Prevention یک نقطه نظارت و اجرا برای اطلاعات حساس به اشتراک گذاشته شده در ایمیل فراهم میکند.

 

برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: ۱ میانگین: ۵]

مطالب پیشنهادی را مطالعه فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

به اشتراک بگذارید

فهرست