خرید آنتی ویروس اورجینال با پشتیبانی ۲۴ ساعته

شرکت سامین پردازش ارائه دهنده لایسنس اورجینال از جمله محصولات بهترین آنتی ویروس ها از جمله symantec  و kaspersky  میباشد .جهت خرید لایسنس آنتی ویروس تحت شبکه با ما در ارتباط باشد .

Buy original antivirus with 24-hour support

خرید آنتی ویروس اورجینال با پشتیبانی ۲۴ ساعته

خرید آنتی ویروس-قیمت آنتی ویروس سیمانتک

اصولاً اولین نگرانی که بعد از ایجاد یک شبکه در هر سازمانی خصوصاً در یک سازمان بزرگ و با حجم بالایی از اطلاعات به وجود می‌آید، مسئله امنیت شبکه در برابر ویروس‌ها و کرم‌های اینترنتی و دیگر عوامل مخرب می‌باشد، که امروزه هزینه زیادی جهت به وجود آوردن یک محیط کاملاً امن در برابر این موارد صرف می‌شود. برای پاسخگویی به نیازهای امنیتی سازمان‌ها باید از یک نرم‌افزار امنیتی مرکزی که قابلیت مدیریت تمامی ایستگاه‌های کاری را در محیط‌های بزرگ داشته باشد، استفاده کرد. به صورتی که این نرم‌افزار وظیفه بروز رسانی دائم آنتی ویروس و حفاظت از تمامی ایستگاه‌های کاری را به انجام برساند.پس با خرید آنتی ویروس می توان به این نیاز پاسخ داد .
این نرم‌افزار باید بتواند علاوه بر موارد ذکرشده توانایی مدیریت، نصب و تنظیم همه Client ها را به‌طور متمرکز و از راه دور برای مدیر شبکه و کارشناسان فنی ایجاد کند، به طوری که وظایف روزمره و تکراری این افراد را به‌صورت خودکار و مطمئن به بهترین شکل ممکن به انجام برساند.
در حال حاضر به علت بالا بودن رقابت‌های تجاری، شرکت‌های تجاری تحت‌فشار بسیار جهت تعریف سرویس‌های امن و قابل‌اعتماد قرار دارند. از طرفی این سرویس‌ها می‌بایست قابل‌دسترس و اطمینان بوده و از طرفی قابلیت انعطاف‌پذیری و افزایش ظرفیت بر اساس نیازهای تجاری را داشته باشد.
جهت تحقق این اهداف سازمان‌هایی که شبکه‌ای گسترده را ارائه می‌دهند روزبه‌روز در حال افزایش می‌باشد که اصلی‌ترین هدف این مراکز ارائه یک سرویس بلادرنگ و مطمئن تحت شبکه به مشتریان و کارمندان می‌باشد.
اصولاً اولین نگرانی که بعد از ایجاد یک شبکه خصوصاً در یک سازمان بزرگ و با حجم بالایی از اطلاعات به وجود می‌آید، مسئله امنیت شبکه در برابر ویروس‌ها و کرم‌های اینترنتی و دیگر عوامل مخرب می‌باشد، که امروزه هزینه زیادی جهت رسیدن به این هدف یعنی به وجود آوردن یک محیط کاملاً امن در برابر این موارد صرف می‌شود. پس باید با طراحی و پیاده‌سازی یک طرح جامع در این مورد، در کنار ایجاد اطمینان از امنیت شبکه و امنیت اطلاعات در برابر ویروس‌ها و دیگر عوامل مخرب، سرمایه مالی و انسانی کمتری هزینه کرد.خرید آنتی ویروس به صرفه و با هزینه مناسب می تواند کمک شایان توجهی داشته باشد .
نگرانی عمده دیگری که معمولاً ذهن مدیران شبکه‌های بزرگ را به خود مشغول می‌دارد کنترل پورت‌های سخت‌افزاری دستگاه‌های شبکه جهت محافظت از ورود و خروج اطلاعات به شبکه می‌باشد.
کنترل نرم‌افزارهای موجود در شبکه و جلوگیری استفاده کلاینت‌ها از یک سری نرم‌افزارها دغدغه مدیران شبکه‌های کامپیوتری می‌باشد.
این مستند سیستم مدیریت بر امنیت داده‌ها در شبکه فضای تبادل اطلاعات، نیاز به آن، منافعی که وجود آن فراهم می‌آورد و قابلیت‌های موردنیاز ذینفعان و نحوه تحقق آن‌ها را بیان می‌نماید.

قیمت آنتی ویروس سیمانتک

اهداف

هدف از این مستند تعریف سطح بالای نیازمندی‌های مدیریت و پشتیبانی از امنیت داده‌های سازمانی به زبان استفاده‌کنندگان آن است.

خرید آنتی ویروس

محدوده کاری

سیستم امنیت داده‌ها امکان مدیریت بر ثبت وقایع و گزارش وضعیت نصب آنتی ویروس و همچنین مدیریت برگردش اطلاعات سازمان را تأمین می‌نماید. از انواع گزارش‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:
• گزارش وضعیت نصب انواع سیستم‌عامل‌ها و نصب Patch ها و سرویس پک ویندوزهای شبکه
• گزارش تعداد Attack های درون شبکه‌ها
• گزارش تعداد و نوع ویروس‌های شناسایی‌شده درون شبکه‌ها
• گزارش وضعیت به‌روزرسانی انواع آنتی‌ویروس‌ها
• گزارش نرم‌افزارهای مورداستفاده در شبکه
• گزارش سخت‌افزارهای مورداستفاده در شبکه
• گزارش پروفایل‌هایی که از شبکه خارج می‌گردند از طریق حافظه‌های جداشدنی
• انواع گزارش‌ها تخصصی همراه نمودارهای مقایسه‌ای
• اعمال مدیریت و مانیتورینگ پورت‌های سخت‌افزاری
• اعمال مدیریت دسترسی به پورت‌های TCP و پروتکل‌های ارتباطی بین قسمت‌های مختلف شبکه‌های WAN

در کل می‌توان گفت گردش ایمن و مدیریت ‌پذیر داده‌ها و اطمینان از سالم ماندن آن‌ها و اجرای عملیات مستقل در هر سازمان، پیگیری روند هر بحران جهت کشف، بهبود گلوگاه‌های آسیب‌پذیر توسط واحد فناوری اطلاعات، امکان اعمال سیاست‌گذاری امنیتی (سطوح دسترسی کاربری و حقوق دسترسی) و امکانات پیشرفته دیگر را فراهم می‌آورد.
با گسترش فرهنگ استفاده از فناوری اطلاعات در سازمان‌ها و نیاز به عملکرد به‌روز و لحظه‌ای متناسب با محیط، نیاز به گردش روان و سریع وامن اطلاعات در سازمان‌ها هر چه بیشتر نمایان می‌شود. این سیستم کلیه ساختار شبکه درون و برون‌سازمانی و دولتی و هر یک از مراکز تابعه آن‌ها را امن می‌سازد که منجر به امن سازی فضای تبادل اطلاعات و ارتباطات و متعاقباً تسریع در اطلاعات اداری و مکاتبات و تسهیل در ردیابی گلوگاه‌های امنیتی و دیگر عوامل که ارائه خدمات الکترونیکی را به نحوی تحت تأثیر قرارداده و فعالیت سازمانی را با کندی مواجه می‌سازد، می‌گردد.
گردش روان و سریع و امن اطلاعات در سازمان‌ها خود سبب “بهبود انطباق سازمان‌ها با برنامه‌ریزی‌ها (مدیریت زمان)، کاهش هزینه‌های دوباره‌کاری و افزایش رضایت کاربران “و دیگر سازمان‌ها و ایجاد دولت الکترونیک می‌گردد. همچنین با توجه به امکانات مدیریتی متمرکز این سیستم امکان جبران کمبودهای مربوط به نیروهای انسانی متخصص که وظیفه راهبری قسمت‌های مختلف شبکه‌های WAN رادارند در حد بالایی فراهم نموده است.
سیستم خدمات امنیت داده‌ها با فراهم آوردن امکانات از راه دور این امکان را فراهم می‌سازد که نظارت بر مدیریت امنیت سازمان‌ها بدون محدودیت ویا حضور فیزیکی، با اخذ گزارش‌ها مربوطه به بهبود عملکرد امنیتی آن‌ها کمک شایانی نماید.

شرکت سامین پردازش ارائه دهنده لایسنس اورجینال از جمله محصولات بهترین آنتی ویروس ها از جمله symantec  و kaspersky  میباشد .جهت خرید لایسنس آنتی ویروس تحت شبکه با ما در ارتباط باشد .

 

 

خرید آنتی ویروس

سوالات متداول

فهرست