مشاوره و آموزش

مشاوره و آموزش

مشاوره و آموزش امنیت شبکه (Security پشتیبان گیری (Backup) و بازگشت از بحران (Recovery Disaster)

یکی از مهم­ترین فعالیت‌ های شرکت سامین، آموزش سازمانی وعرضه خدمات مشاوره شبکه و راهکارهای تخصصی به مؤسسات دولتی و خصوصی می‌باشد. بهر‌ه‌گیری از خدمات مشاوره‌ای مبتنی بر تجربه و دانش حرفه‌ای، همواره می‌تواند علاوه بر فراهم آوری دید مناسب‌تر، باعث کاهش هزینه‌های سازمان نیز شود. امروزه هرگونه توسعه و پیشرفتی در سازمان­ها منوط به آموزش صحیح و راهبردی نیروی انسانی آن سازمان است. در حقیقت، آموزش نیروی انسانی به عنوان یکی از راهبردهای اصلی دستیابی به سرمایه انسانی سازمان­ها قلمداد می­شود. همچنین مابر این باوریم که با درکی صحیح از نیاز مخاطبین سازمانی، تکیه بر منابع انسانی کارآمد، می توانیم با ارائه آموزش های نظام مند و هدفمند، سطح کیفیت خدمات آموزش را ارتقا بخشیده و تجربه ای عالی از ارائه خدمات آموزشی را در ذهن مشتریان سازمانی متبادر نماییم

مشاوره و آموزش امنیت شبکه
مشاوره و آموزش شبکه

امنیت

امنیت اطلاعات یکی از مهم­ترین بخش­های مدیریت اطلاعات می­باشد که هدف آن تعیین راهکارها و بررسی موانع امنیتی به منظور حفظ سرمایه های سازمانی (اطلاعات کامپیوتری، منابع نرم افزاری، سخت افزاری) در مقابل خطرات ورود افراد غیر مجاز به شبکه، جلوگیری از امکان استفاده از اطلاعات تبادل شده در شبکه توسط هکرها و جلوگیری از سوء بهره برداری کاربران غیر مجاز از تجهیزات شبکـه به منظور بهره برداری از اطلاعات مـی­باشد.

شرکت سامین با تجربه‌ای بسیار گسترده در زمینه‌ مشاوره امنیت اطلاعات در کنار فعالیت چشمگیر خود در طراحی و پیاده سازی راهکارهای امنیتی، آماده همکاری با سازمان‌ها در این زمینه می‌باشند. از فعالیت های مهم شرکت سامین در راستای امنیت می­توان به مشاوره در راه اندازی و امن سازی میل­ سرور سازمانی، ارائه ابزار کشف، مانیتور، حفاظت و مدیریت اطلاعات سازمان، جلوگیری از نشت اطلاعات، معرفی و پیاده سازی راهکارهای محافظت از لبه شبکه و مدیریت یکپارچه آن و پاسخ دهی خودکار به حوادث، همچنین محافظت از سرورها و رایانه­ها در مقابل نفوذ انواع ویروس و بد­افزار و تروجان و تهدیدات روز صفر اشاره کرد.  

پشتیبان گیری (Backup) و بازگشت از بحران (Disaster Recovery)

پشتیبان­گیری از اطلاعات مهم­ترین روش برای جلوگیری از صدمات احتمالی و بازگشت از بحران و خرابی­های غیر قابل پیش­بینی سخت افزاری و نرم افزاری و حتی بلاهای طبیعی محسوب می شود. اگر نسخه پشتیبان از اطلاعات نداشته باشیم، جبران اطلاعات از دست رفته، برخی از مواقع غیر ممکن خواهد بود. سازمانها نیاز دارند اطلاعاتی که با  استفاده از نرم افزارهای خطرناک، فساد اطلاعات، خرابی سخت افزاری، هک مخرب، خطای کاربر یا سایر رویدادهای پیش بینی نشده، از دست می­روند را بازگردانند.

یکی از خدمات قابل ارائه توسط شرکت سامین، ارائه خدمات ریکاوری بازگشت از بحران (Disaster Recovery)، در بخش مشاوره و هم در بخش اجرا می­باشد. این مجموعه با داشتن نیروهای مجرب و دوره دیده در بحث راهکارهای بازگشت از بحران و Business Continuity و با داشتن دانش تجربی فراوان در بخش مشاوره و اجرای راهکارهای جامع بازیابی و ریکاوری داده­ها، آمادگی خود را جهت همکاری با سازمان­ها اعلام می­دارد.

مشاوره و آموزش امنیت شبکه

موسسه آموزش شبکه
موسسه آموزش شبکه

  راه های ارتباطی با شرکت سامین پردازش
  کلیک کنید

  دیگر مطالب مربوط به این دسته بندی

  نتیجه‌ای پیدا نشد.

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  این قسمت نباید خالی باشد
  این قسمت نباید خالی باشد
  لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

  فهرست