1. سامین پردازش
  2. Veritas Desktop & Laptop Option
  3. ویژگیهای جدید نرم افزار Veritas Desktop and laptop option (DLO) 9.7

ویژگیهای جدید نرم افزار Veritas Desktop and laptop option (DLO) 9.7

ویژگیهای جدید نرم افزار Veritas Desktop and laptop option (DLO) 9.7

  • Veritas DLO VxUpdateویژگی VxUpdate به مدیران DLO اجازه میدهد تا هرگونه بروز رسانی موجود را برای نسخه فعلی نصب شده DLO بررسی و انجام دهند. علاوه بر این، این ویژگی همچنین شامل گزینه ای برای بروز رسانی برخی از اجزای کلیدی شخص ثالث است.
  • پاک کردن از راه دور- DLO اکنون به مدیر این امکان را میدهد که داده های کاربر را از راه دور از انتخابهای بکاپ حذف کند و ایجنت DLO را در سناریوهای از کار انداختن یک ماشین کاربر حذف کند.
  • حذف و اطلاع رسانی مسیر فایل/فولدر طولانی– DLO فایل/فولدر با نام یا مسیری بیش از ۲۰۰ کاراکتر را از نسخه بکاپ فیلتر و حذف میکند. همچنین یک اعلان جدید برای کاربرانی که فایل/فولدر آنها حذف میشود ارسال میکند و ادمین DLO کل وضعیت حذف فایل/فولدر کاربر را دریافت میکند.
  • انتخاب پورت سفارشی- اکنون، ادمین DLO گزینه انتخاب پورتهای سفارشی شده برای سرورهای DLO (Edge Server, IO Server و Dedupe Server) را در حین نصب جدید دارد.
  • گزارش تکمیل بکاپ صد در صد DLO اکنون DLO لیست کاملی از تمامی کاربران/کامپیوترهای موجود در محیطی که حداقل یکبار با موفقیت ۱۰۰%، بکاپ را تکمیل کرده اند ارائه میدهد.
  • نسخه قانونی Mac Agent ایجنتهای DLO Mac اکنون قانونی هستند و از این طریق از انطباق با دستورالعملهای ایمنی اپل اطمینان حاصل میکنند.
Veritas Desktop and laptop option
Veritas Desktop and laptop option

مطالب پیشنهادی را مطالعه فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

به اشتراک بگذارید

فهرست