1. سامین پردازش
 2. Symantec Endpoint Encryption
 3. معرفی محصول Symantec endpoint encryption (SEE)

معرفی محصول Symantec endpoint encryption (SEE)

بررسی اجمالی

Symantec endpoint encryption (SEE) ترکیبی از removable media encryption و  full-diskقوی است.لایسنس Symantec endpoint encryption (SEE) این سیستم که بر اساس فناوری رمزگذاری PGP پیشرو در جهان با یک پلت فرم مدیریت مرکزی بصری ساخته شده است، از داده های حساس در برابر گم شدن یا سرقت محافظت می کند و به مدیران کمک می کند تا اطمینان خاطر دهند که اگ دستگاهی گم شد اطلاعات آن رمز گزاری شده باشد. Symantec endpoint encryption (SEE) ویژگی ها و مزایای کلیدی زیر را ارائه می دهد:

 • Comprehensive endpoint encryption
 • Strong cryptography
 • User experience
 • Enterprise class management

با این ویژگی‌های اصلی، Symantec endpoint encryption (SEE) به نیروی کار از راه دور و سیار شما امکان می‌دهد تا از هر نقطه‌ای کارآمد باشند و در عین حال از هرگونه داده حساسی که ممکن است در دستگاه‌هایشان ذخیره شده است محافظت کند. این راه حل همچنین به مشتریان کمک می کند تا استانداردهای امنیتی در سطح جهانی را حفظ کرده و حجم کاری خود را ساده کنند.

جهت مشاوره و تهیه لایسنس Symantec endpoint encryption (SEE) با ما در تماس باشید . 

 

لایسنس Symantec endpoint encryption (SEE)
لایسنس Symantec endpoint encryption (SEE)

Comprehensive Endpoint Encryption

در مرحله رمزگذاری اولیه، لایسنس Symantec endpoint encryption (SEE) از یک ماژول رمزنگاری تأیید شده FIPS 140-2 برای رمزگذاری هر درایو، بخش به بخش استفاده می‌کند و اطمینان می‌دهد که هیچ فایلی برای حداکثر حفاظت بدون رمز باقی نمی‌ماند. این راه حل همچنین از احراز هویت ماژول پلت فرم قابل اعتماد با autologin پشتیبانی می کند تا هویت کاربر را هنگام احراز هویت در دستگاه خود ثبت کند. این احراز هویت بیشتر به ایجاد امنیت در برابر تهدیداتی مانند حملات سفت‌افزار و باج‌افزار کمک می‌کند

رمزنگاری قوی

Symantec endpoint encryption (SEE) از یک ماژول رمزنگاری تایید شده با استاندارد FIPS 140-2 استفاده می کند. این ماژول رمزنگاری می‌تواند به مشتریان کمک کند تا با طیف وسیعی از الزامات دولتی و صنعتی مانند تشخیص و کاهش مستمر، استاندارد امنیت داده‌های صنعت کارت پرداخت، قانون قابل حمل و پاسخگویی بیمه سلامت، و مقررات حفاظت از داده‌های عمومی اتحادیه اروپا مطابقت داشته باشند. در بسیاری از موارد، هنگامی که نقض داده رخ می دهد، سازمان ها باید قربانیان و نهادهای حاکم را از آنچه رخ داده است مطلع کنند. با وجود رمزگذاری، سازمان‌ها می‌توانند برای Safe Harbor درخواست دهند و در صورت وقوع نقض داده، نیاز به افشای رویداد را از بین ببرند.

تجربه ی کاربر

ویژگی های زیر تجربه کاربری Endpoint Encryption را بهبود می بخشد

 

 • Single Sign-On: پس از رمزگذاری، کاربر فقط باید عبارت عبور خود را وارد کند تا به دستگاه خود وارد شود و فناوری ورود به سیستم تنها آنها را به صفحه اصلی خود منتقل می کند. هنگامی که کاربران به داده های رمزگذاری شده خود دسترسی پیدا می کنند، رمزگشایی و رمزگذاری مجدد بلافاصله اتفاق می افتد و نیازی به وارد کردن رمز عبور دیگر برای تجربه یکپارچه را از بین می برد. کارت‌های هوشمند نیز در مواقعی که نیاز به احراز هویت قوی‌تر باشد، پشتیبانی می‌شوند

 

 • گزینه های بازیابی: بازیابی بدون اتصال پشتیبانی می شود تا به کاربران امکان دسترسی به داده های خود را بدهد، حتی اگر کلاینت هیچ ارتباطی با سرور نداشته باشد. برای فعال کردن این کار، چندین گزینه بازیابی ارائه شده است تا ترکیب مناسبی از بازیابی خود و help desk support ارائه شود. self-recovery محلی به کاربران امکان می‌دهد تا چالش‌های پرسش و پاسخ knowledge-based را برای بازگرداندن ورود به داده‌های خود راه‌اندازی کنند، در حالی که web-based help desk دارای رمز یک بار مصرف است که کاربر می‌تواند برای باز کردن قفل دستگاه خود از آن استفاده کند.

 

 • Bring Your Own Device: رسانه های قابل جابجایی به کاربران راه دور این امکان را می دهد که از دستگاه های شخصی خود استفاده کنند و در عین حال از داده های حساس محافظت کنند. انواع پشتیبانی از داده های قابل جابجایی عبارتند از: درایوهای USB، هارد اکسترنال، و رسانه های CD، DVD و Blu-ray.

Enterprise Class Management

لایسنس Symantec endpoint encryption (SEE) یک پلتفرم مدیریت یکپارچه را ارائه می‌دهد تا به سازمان‌ها اجازه می‌دهد تا به سرعت راه‌حل را از یک کنسول واحد اجرا و مدیریت کنند. علاوه بر این، ویژگی های زیر نیز برای کمک به سازمان ها در پیاده سازی و مدیریت راه حل ارائه شده است:

 • همگام سازی اکتیو دایرکتوری: مدیران می توانند پروفایل های کاربر و گروه را با اکتیو دایرکتوری همگام سازی کنند تا مدیریت کلید و کنترل های policy را در سراسر سازمان به طور خودکار انجام دهند، سرعت استقرار را افزایش دهند و هزینه های اداری را کاهش دهند. علاوه بر این، دستگاه هایی که در یک بازه زمانی معین به شبکه متصل نمی شوند، می توانند برای امنیت بیشتر قفل شوند.
 • ارتقای یکپارچه: Symantec endpoint encryption (SEE) اجازه می‌دهد تا به‌روزرسانی‌های ویژگی‌های ویندوز در صورت نیاز به رمزگشایی از قبل نصب شوند.
 • معماری مقیاس پذیر: Endpoint Encryption شامل یک معماری مدیریتی قوی است که مقیاس پذیری عالی را فراهم می کند. این مقیاس پذیری تضمین می کند که سازمان ها می توانند به راحتی راه حل را در محیط های سازمانی بزرگ بدون بار عملیاتی قابل توجهی مستقر کنند.
 • گزارش های ناظران و انطباق: سازمان ها اغلب برای مدارک انطباق با تنظیم کننده ها و ناظران در تلاش هستند. Endpoint Encryption گزارش‌های انطباق استانداردی را ارائه می‌کند که می‌تواند همانطور که هست استفاده شود یا به راحتی سفارشی شود تا بار مدارک را برای ناظران و سهامداران کلیدی کاهش دهد.
 • پشتیبانی ناهمگن: Endpoint Encryption سازمان ها را قادر می سازد تا رمزگذاری native operating system مانند BitLocker و FileVault را از کنسول مدیریت خود مدیریت کنند. مدیران می توانند تمام endpoint encryption را از یک کنسول واحد مدیریت کنند. قابلیت های مدیریتی نیز برای ارائه پشتیبانی از درایوهای رمزگذاری خودکار Opal-compliant  گسترش یافته است.

ادغام با Data Loss Prevention

شرکت ها همچنان با نگرانی های مربوط به حفاظت از داده ها ناشی از قوانین حفظ حریم خصوصی، حملات هدفمند و تحولات دیجیتالی مواجه هستند، اما داده های حساس اغلب از طریق خطای کاربر به دستگاه های محافظت نشده منتقل می شوند.

لایسنس Symantec endpoint encryption (SEE) به حل این مشکل از طریق ادغام با راه حل پیشرو در صنعت Symantec Data Loss Prevention (DLP) کمک می کند. همانطور که کاربران اطلاعات را روی لپ‌تاپ و دسک‌تاپ جمع‌آوری می‌کنند، DLP این داده‌ها را اسکن می‌کند، محتوای حساس را پرچم‌گذاری می‌کند و بر فعالیت کاربر در داخل و خارج از شبکه نظارت می‌کند.

هنگامی که کاربر سعی می کند مطالب حساس را به یک دستگاه قابل جابجایی منتقل کند، به جای اینکه به سادگی انتقال را مسدود کند و به طور بالقوه کاربر را ناامید کند، DLP اقدام را ثبت می کند، به کاربر اطلاع می دهد و به او این امکان را می دهد که فایل را قبل از مجوز انتقال رمزگذاری کند. این اعلان به سازمان‌ها اجازه می‌دهد تا به طور فعال از خطای کاربر جلوگیری کرده و از تداوم کسب‌وکار اطمینان حاصل کنند

خلاصه

تغییر فعلی به کار از راه دور تنها روند پشتیبانی از Bring Your Own Device را تسریع کرده است. کارمندان برای بهره وری به mobility و در هر مکان و هر زمان دسترسی دارند. متأسفانه، داده‌های حساس یا تنظیم‌شده ممکن است ناآگاهانه از cloud همگام‌سازی شده و در دستگاه‌های آن‌ها ذخیره شوند و در صورت گم شدن یا دزدیده شدن این دستگاه‌ها، این داده‌ها را در معرض خطر قرار دهد. Endpoint Encryption با رمزگذاری تمام فایل‌های ذخیره شده در این دستگاه‌ها برای حداکثر امنیت، از اطلاعات حساس محافظت می‌کند و انطباق با مقررات را تضمین می‌کند.

جهت مشاوره و تهیه لایسنس Symantec endpoint encryption (SEE) با ما در تماس باشید . 

 

مطالب پیشنهادی را مطالعه فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

به اشتراک بگذارید

فهرست