1. سامین پردازش
  2. Microsoft
  3. Microsoft System Center

Microsoft System Center

در عصر حاضر، عموم سازمان‌ها به زیرساخت‌های IT خود وابسته هستند. گسترش روزافزون ابزارها و افزایش حجم شبکه، موجب می‌شود که بروز‌رسانی تمام کلاینت‌ها یا نگهداری و مانیتورینگ شبکه‌های کوچک، بزرگ و صنعتی، امری حساس و مهمی محسوب شود. مجموعه‌ی Microsoft System Center ابزاری یکپارچه و جامع برای مدیریت و مانیتورینگ کلاینت‌ها و کارمند‌ها در کنار حفظ امنیت آن‌ها می‌باشد. با سایت سامین پردازش همراه ما باشید.

این مجموعه راهکارهایی جهت جمع‌آوری اطلاعات وضع موجود کلاینت‌ها، پالیسی‌ها، خودکارسازی تمامی فرآیند‌های نصب و حذف برنامه‌ها ، نگهداری و حفظ امنیت شبکه و تعیین حد دسترسی ارائه می‌دهد. لذا برخلاف تصور به وجود آمده مجموعه‌ی Microsoft System Center فقط نمی‌تواند مختص سازمان‌های بزرگ باشد و امروزه در بسیاری از سازمان‌های  از این راهکار برای افزایش بهره‌وری و تسریع فرایندهای مدیریتی و به عبارت بهتر از فرآینده مدیریت مصرف انرژی به بهترین شکل ممکن استفاده می‌شود.

از جمله قابلیت‌های برجسته‌ای که این پکیج در اختیار مدیران قرار می‌دهد:

  • CONFIGURATION MANAGER
  • OPERATIONS MANAGER
  • VIRTUAL MACHINE MANAGER
  • DATA PROTECTION MANAGER
  • ORCHESTRATOR
  • SERVICE MANAGER

مدیریت فضای Cloud عمومی و خصوصی سازمان‌ها

در هر سازمان امکان دارد که دیتاسنتر فیزیکی (Physical) و یا مجازی (Virtual) وجود داشته باشد، و امکان دارد فضاهای ذخیره‌سازی هر سازمان متفاوت باشد، و حتی برخی از سازمان‌ها، جهت بهبود سرعت و دسترسی، فضاهای ابری و اختصاصی خود را راه اندازی کرده باشند؛ که لازم به ذکر است تمامی این راهکارها توسط سرویس‌های شرکت مایکروسافت قابل استفاده و مدیریت می‌باشد.

آنتی ویروس تحت شبکه سیمانتک را از سامین پردازش تهیه نمایید.

سفارشی سازی و توزیع سیستم عامل‌ها و برنامه‌ها، اصلاح تنظیمات و بروزرسانی آنها

یکی از مهم‌ترین مسائل و دغدغه‌ها برای مدیران IT ، برقراری امنیت و بروز نگه داشتن سیستم‌عامل‌های کلاینت‌ها و یکپارچه نمودن برنامه‌ها (نصب، حذف، بروز‌رسانی) و تنظیمات آن برای کاربران جهت رفع هر چه بهتره عیوب شبکه و مشکلات آنان از راه دور و به واسطه ریموت و یا دورکاری می‌باشد که تماما توسط پکیج Microsoft System Center پوشش داده می‌شود.

مدیریت کلاینت‌ها و تهیه‌ی گزارش‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری

در هر شبکه، کلاینت‌ها شامل تجهیزات متفاوتی هستند که از این دستگاه‌ها می‌توان کامپیوتر، لپ تاپ، موبایل و… را نام برد. در مجموعه  Microsoft System Center ، تا جزئی‌ترین تجهیزات قابلیت مدیریت و اعمال پالیسی و ارائه گزارش را دارد.

تهیه فایروال سخت افزاری FORTIGATE از سایت سامین پردازش

مدیریت دیتاسنترهای مجازی، فضای ذخیره‌سازی و منابع توزیع

بزرگ شدن و پیشرفته شدن دیتاسنترهای امروزی، باعث روی آوردن دیتاسنترها به مجازی‌سازی (Virtualization) شد، که نیازمند مدیریتی جدید روی کامپیوترها، منابع ذخیره‌سازی، کنترل ترافیک و… می‌باشند. محصول Microsoft System Center انتخابی جامع برای تمام فناوری‌های مجازی تا به امروز می‌باشد.

نگهداری و تهیه نسخه پشتیبان (Backup)

مجموعه‌ی Microsoft System Center با تهیه نسخه‌های پشتیبانی‌گیری از فایل‌ها و سرویس دهنده‌های Microsoft از قبیل Exchange و SQL ،SharePoint و همچنین تکنولوژی‌های روز ماشین‌های مجازی Hyper-V و VMWare به دلخواه شما، نگرانی از دست رفتن داده‌ها و یا هر بخشی از اطلاعات را به کل برای شما برطرف خواهد کرد.

برای خرید نرم افزار پشتیبان گیری VERITAS BACKUP EXEC وارد سایت سامین پردازش شوید.

حفظ امنیت و حریم شخصی

با مدیریت یکپارچه و امنیتی چند لایه و کاملا سازگار با سایت‌های Active Directory، بالاترین سطح امنیت، مدیریت در دسترسی را تجربه خواهید کرد.

 

microsoft system center

 

مطالب پیشنهادی را مطالعه فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

به اشتراک بگذارید

فهرست