1. سامین پردازش
 2. symantec data center security
 3. نسخه های Symantec Data Center Security
نسخه های مختلف symantec data center security

نسخه های Symantec Data Center Security

نسخه های Symantec Data Center Security

برای اطلاعات بیشتر در مورد محصول  (Symantec Data Center Security  (SDCS کلیک کنید 

 

Symantec Data Center Security:SA

Symantec DCS:SA محفاظت از کد مخرب agentless را همراه با تشخیص نفوذ، یکپارچه کردن فایلها و نظارت بر پیکربندی را ترکیب میکند. مشتریان همچنین میتوانند مراکز داده مبتنی بر OpenStack، از جمله تغییرات پیکربندی، نظارت بر دسترسی ها و داده های Keystone را کنترل کنند.

DCS: SA با ارائه موارد زیر، از سرورهای فیزیکی و مجازی در مراکز داده on-prem، hybrid و cloud-based محافظت میکند:

 • برنامه و whitelisting (لیست سفید) محافظت شده
 • تشخیص و جلوگیری از نفوذ دقیق
 • قفل کردن فایل، سیستم و مدیریت
 • یکپارچگی و نظارت بر پیکربندی پرونده

DCS:SA  با استفاده از نظارت و سخت گیری out of the box برای بیشتر برنامه های رایج مرکز داده،با به حداقل رساندن وقت و تلاش ، هزینه های عملیاتی را کاهش میدهد. از مراکز داده مبتنی بر OpenStack خود با نظارت بر یکپارچگی فایل در تمام ماژولهای OpenStack و  سخت شدن کامل ماژول سرویس هویت Keystone محافظت میکند.

 

Symantec Data Center Security: Server

Symantec DCS: سرورها خدمات agentless anti-malware، IPS agentless network، قرنطینه in-guest file و سرویسهای اعتبار فایل را برای هاست های VMware و مهمانان مجازی ارائه میدهند. این موضوع با VMware vCenter و VMware NSX ادغام میشود تا امنیت را در طول چرخه عمر بار کاری تنظیم کند.

 

Symantec Cloud Workload Protection (CWP)

Symantec CWP به شرکتها اجازه میدهد تا امنیت بارهای کاری خود را در هر کجا که باشند- ابرهای عمومی، ابرهای خصوصی و مراکز داده فیزیکی داخلی- همگی از یک کنسول متمرکز، تامین کنند.

CWP یک Cloud SaaS بومی است که امنیت بار کاری را بطور خودکار فراهم میکند، اکتشاف، نظارت و محافظت در برابر بدافزارهای پیشرفته و تهدیدات را در بین چندین ارائه دهنده خدمات ابری (AWS, Azure, GCP, OCI) فراهم میکند.

شناسایی خودکار وضعیت امنیتی و خدمات نرم افزاری بار کاری، از جمله قابل مشاهده بودن در تغییرات زیرساختی و flow log ها، پیشنهادات و بکارگیری policy خودکار را امکان پذیر میکند.

CWP محافظت چند لایه را برای موارد محاسبه ابری از جمله اسکن ضد بدافزار، کنترل و جداسازی برنامه ، جهت جلوگیری از سوء استفاده آسیب پذیری های شناخته و ناشناخته ، سخت شدن سیستم عامل برای جلوگیری از تهدیدهای zero-day و نظارت بر یکپارچگی فایل در زمان واقعی (RT-FIM) و جلوگیری از تغییرات غیرمجاز سیستم فراهم میکند.  Docker containers و برنامه های ارکستراسیون نیز پشتیبانی میشوند.

ادغام ابر بومی با  APIهای پلت فرم عمومی ابر، به CWP اجازه میدهد تا اطلاعات را بصورت همزمان، به همراه هرگونه تغییر در زیرساخت های cloud و تنظیمات امنیتی به اشتراک بگذارد و بهره ببرد.

ادغام API ابر عمومی همچنین متخصصینDevOps  را قادر میسازد تا امنیت را مستقیما در گردش کار سرویس ایجاد کرده و این اطمینان حاصل شود که از بارهای کاری محافظت میشود و امنیت بطور خودکار با زیرساخت هایdynamic cloud  هماهنگ میگردد. همچنین میتوان از کنسول Cloud CWP برای مدیریت عوامل Symantec DCS در سرورهای داخلی مجازی و فیزیکی استفاده کرد.

 

Symantec CWP for Storage

 • محافظت از Cloud Storage در برابر تهدیدات و کشف داده های حساس.
 • کشف و اسکن خودکار Amazon S3 buckets.
 • بکارگیری فناوری های SEP anti-malware از جمله تجزیه و تحلیل reputation و machine learning برای رفع تهدیدات.
 • اعلام هشدار هنگام تنظیم نادرست پیکربندی S3 buckets یا قرار گرفتن در معرض اینترنت عمومی برای محافظت در برابر نقض داده ها.
 • اعمال پالیسی های Symantec Data Loss Protection (DLP)، برای داده های ذخیره شده درAmazon S3 buckets بمنظور کشف و برچسب گذاری اطلاعات حساس.
 • داده ها هرگز در هنگام malware یا اسکن DLP از محیط محافظت شده خارج نمی شوند.
 • ایجاد هشدارهایی را براساس رویدادها و مشاهده نتایج و وضعیت امنیتی در یک داشبورد بصری.
 • اولین راه حل صنعتی برای ضد بدافزار و اسکن DLP از فضای cloud storage.

Symantec Data Center Security

نسخه های Symantec Data Center Security

symantec data center security

مطالب پیشنهادی را مطالعه فرمایید

۱ دیدگاه. همین الان خارج شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

به اشتراک بگذارید

فهرست