1. سامین پردازش
 2. Symantec endpoint protection
 3. قابلیت های آنتی ویروس Symantec
قابلیت های آنتی ویروس SYMANETC ENDPOINT PROTECTION

قابلیت های آنتی ویروس Symantec

قابلیت های پیشرفته آنتی ویروس Symantec

 • Global Intelligence Network (GIN) – بزرگترین شبکه اطلاعاتی تهدید غیرنظامی جهان که با ۱۷۵ میلیون نقطه پایانی و ۵۷ میلیون سنسور حمله در ۱۵۷ کشور اطلاع‌رسانی می‌شود. داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط بیش از هزار محقق بسیار ماهر در زمینه تهدید تجزیه و تحلیل می‌شود تا دید منحصربفرد و نوآوری‌های امنیتی پیشرفته در برابر تهدیدات را ارائه دهد.
 • Reputation Analysis – ایمنی فایل‌ها و وب‌سایت‌ها را با استفاده از تکنیک‌های هوش مصنوعی در ابر و پشتیبانی GIN تعیین می‌کند.
 • Emulator – از یک sandbox سبک برای تشخیص بدافزارهای چندشکلی پنهان شده توسط بسته بندی‌های سفارشی استفاده می‌کند.
 • Intelligent threat cloud – قابلیت اسکن سریع با استفاده از تکنیک‌های پیشرفته مانند pipelining، trust propagation و batched queries، دانلود همه تعاریف امضا را در نقطه پایانی برای حفظ سطح بالای اثربخشی، ضروری ساخته است. فقط جدیدترین اطلاعات تهدید دانلود می‌شود و حجم فایل‌های تعریف امضا را تا ۷۰% کاهش می‌دهد که به نوبه خود استفاده از پهنای باند را کاهش می‌دهد.
 • Roaming client visibility – رویدادهای مهم را از مشتریانی که خارج از شبکه شرکتی هستند دریافت می‌کند.

ادغام های پیشرفته آنتی ویروس Symantec

 • Content Analysis Integration از sandboxing پویا و موتورهای اضافی برای تجزیه و تحلیل بیشتر فایل‌های مشکوک استفاده می‌کند.
 • Multi-factor Authentication Integrationاز کارت‌های هوشمند VIP و PIV/CAC سیمانتک برای احراز هویت در SEP Manager Console پشتیبانی می‌کند.
 • Web Security Service Integration ترافیک وب را از کاربران رومینگ با استفاده از یک فایل PAC به WSS هدایت می‌کند.
 • Secure Web Gateway IntegrationProgrammable REST APIs ادغام با زیرساخت‌های امنیتی موجود از جمله دروازه وب امن را ممکن نموده و پاسخی را در نقطه پایانی تنظیم می‌کند تا سریع گسترش عفونت را متوقف کند.

قابلیت های اصلی (قابلیت های آنتی ویروس Symantec)

 • Antivirus – بدافزارهایی را که روی سیستم وارد می‌شوند، جستجو و از بین می‎‌برد.
 • Firewall and Intrusion Prevention بدافزارها را قبل از انتشار به دستگاه مسدود کرده و ترافیک را کنترل می‌کند.
 • Application and Device Control – فایل، رجیستری و دسترسی و رفتار دستگاه را کنترل می‌کند. همچنین لیست سفید و لیست سیاه را ارائه می‌دهد.
 • Power Eraser– یک ابزار تهاجمی، که می‌تواند از راه دور فعال شود، برای مقابله با تهدیدات مداوم پیشرفته و رفع بدافزارهای سرسخت.
 • Host Integrity – اطمینان حاصل می‌کند که نقاط پایانی با اعمال سیاست‌ها، تشخیص تغییرات غیرمجاز و ارزیابی آسیب‌ها، محافظت شده و سازگار هستند. همچنین می‌تواند سیستم مدیریت شده‌ای را که نیازهای شما را برآورده نمیکند، جدا کند.
 • System Lockdown– به برنامه های لیست سفید (معروف به خوب) اجازه اجرا می‌دهد یا برنامه‌های لیست سیاه (معروف به بد) را از اجرا منع کند.

علاوه بر این، تنها SEP به تیم‌های امنیتی فناوری اطلاعات اجازه می‌دهد که سطح شناسایی و مسدود کردن را تنظیم کنند تا حفاظت را بهینه کنند و دید بهتری را در فایل‌های مشکوک برای هر محیط مشتری بدست آورند، همان‌طور که در شکل ۴ نشان داده شده است. این امنیت قابل تنظیم به نام Intensive Protection با یک کنسول ابر جدید در دسترس است. کنسولی که بطور خودکار با SEP Manager در محل ادغام می‌شود و گردش کار آسانی را برای لیست سیاه فایل‌های مشکوک یا لیست سفید هرگونه موارد مثبت نادرست فراهم می‌کند.

ساختار تک ایجنتی سیمانتک، تیم‌های امنیتی فناوری اطلاعات را قادر می‌سازد تا فناوری امنیتی نوآورانه را با استقرار ساده‌شده اضافه کنند، به این معنی که هیچ ایجنت جدیدی مورد نیاز نیست. علاوه بر این، SEP از بسیاری از محیط‌ها، از جمله IPv6، پشتیبانی می‌کند.

آنتی ویروس Symantec

شرکت سامین پردازش به عنوان نمایندگی فروش آنتی ویروس سیمانتک ، ارائه دهنده لایسنس آنتی ویروس سیمانتک symantec و همچنین خدمات و پشتیبانی این محصول می‌باشد .خرید و قیمت محصولات سیمانتک Symantec

مطالب پیشنهادی را مطالعه فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

به اشتراک بگذارید

فهرست