1. سامین پردازش
  2. Symantec Endpoint Encryption
  3. Symantec Endpoint Encryption
معرفی Endpoint Ecryption

Symantec Endpoint Encryption

 

Symantec Endpoint Encryption – خرید لایسنس Symantec Endpoint Encryption for Email

از مشتریان و سازمان خود محافظت کنید. لایسنس SEE

برای بیشتر سازمانهای امروزی، عامل اصلی استفاده از راه حل رمزگذاری، محافظت از حریم خصوصی مشتری و کاهش تأثیر نقض احتمالی داده است. در نتیجه رشد حملات سایبری، وجود مقررات محکم تری در مورد حریم خصوصی داده ها و با افزایش تعداد نقض داده ها بصورت تصاعدی، تمرکز بر نقض داده ها افزایش یافته است.

بر اساس گزارش ۲۰۱۶ تهدید امنیت اینترنت سیمانتک (ISTR)، در سال ۲۰۱۵، نیم میلیارد پرونده شخصی به سرقت رفته یا از بین رفته است. سازمانها مبالغ قابل توجهی را برای بازیابی در برابر نقضها پرداخت میکنند، با متوسط ​​هزینه ای که در حال حاضر ۳.۶ میلیون دلار است الزامات نظارتی رمزگذاری را برای بسیاری از افراد ضروری میکند. شرکتهایی که باید از مقرراتی مانند PCI- DSS، HIPAA و GDPR پیروی کنند باید برای محافظت از حریم خصوصی داده های مشتری، یک راه حل رمزنگاری قابل کنترل داشته باشند. در بسیاری از موارد، وقتی نقض داده رخ میدهد، سازمانها باید وقایع را به قربانیان و نهادهای حاکم اطلاع دهند. با رمزگذاری موجود، سازمانها میتوانند درخواست Safe Harbour کنند و در صورت بروز نقض داده، نیاز به افشای آن را برطرف کنند.

Data breach چیست

Data breach یا در ترجمه به فارسی نقض اطلاعات یک تخلف امنیتی است که در آن داده‌های حساس، محافظت شده یا محرمانه توسط یک فرد غیرمجاز کپی، انتقال، مشاهده، دزدیده، تغییر یا استفاده می‌شود. که می‌تواند طیف زیادی را تحت تأثیر مشکلات قرار دهد  از افراد تا سازمان‌ها و دولت‌ها.

برای بیشتر سازمانهای امروزی، عامل اصلی استفاده از راهکار رمزگذاری، محافظت از حریم خصوصی مشتری و کاهش تأثیر data breach است. در نتیجه رشد حملات سایبری، وجود مقررات محکم تری در مورد حریم خصوصی داده ها وضع شده است و با افزایش تعداد data breach ها بصورت تصاعدی، تمرکز بر این مورد افزایش یافته است.

بر اساس گزارش ۲۰۱۶ تهدید امنیت اینترنت سیمانتک (ISTR)، در سال ۲۰۱۵، نیم میلیارد پرونده شخصی به سرقت رفته یا از بین رفته است در نتیجه سازمانها هزینه های قابل توجهی را برای جبران این خسارت ها پرداخت میکنند.

معرفی Symantec Endpoint Encryption

برای نیروی کار متحرک امروز، لپ تاپها و مدیاهای قابل جابجایی که میتوانند گیگابایت ها داده را ذخیره کنند و آزادی کار در هر مکان را فراهم کرده اند. با این آزادی، این خطر افزایش می یابد که دستگاههای گمشده یا به سرقت رفته منجر به data breachی پرهزینه شود، بویژه اینکه خدمات «Synch & Share» ابری به کارمندان اجازه میدهد تا نا آگاهانه مقادیر زیادی از اطلاعات حساس را حمل کنند

Symantec Endpoint Encryption ترکیبی از رمزگذاری قوی (Full-Disk) و مدیای قابل جابجایی با یک کنسول مدیریت مرکزی برای محافظت از اطلاعات حساس در برابر از بین رفتن یا سرقت است و به مدیران کمک میکند تا در صورت گم شدن دستگاه، اطمینان داشته باشند که اطلاعات رمزگذاری شده است.

مزایای Symantec Endpoint Encryption

Symantec Endpoint Encryption
Symantec Endpoint Encryption

رمزگذاری

در مرحله رمزگذاری اولیه، Symantec Endpoint Encryption هر درایو را به بخشهای مختلف رمز گذاری میکند و اطمینان حاصل میکند که هیچ پرونده ای برای حداکثر محافظت بدون رمزگذاری باقی نمانده است Symantec Endpoint Encryption از احراز هویت TPM با ورود خودکار پشتیبانی میکند.

رمزنگاری قوی

Symantec Endpoint Encryption از یک ماژول رمزنگاری شده مورد تایید FIPS 140-2 استفاده میکند. این میتواند به مشتریان کمک کند تا طیف وسیعی از نیازهای دولت و صنعت را رعایت کنند .

راحتی در استفاده

پس از رمزگذاری، یک کاربر فقط باید یکبار رمز عبور خود را وارد کند و فناوری Single-Sign-on (SSO) آنها را به صفحه اصلی خود منتقل میکند و نیازی به ورود مجدد پسوردهای چندگانه نیست. با دسترسی کاربران به اطلاعات خود، رمزگشایی و رمزگذاری مجدد بلافاصله رخ میدهد. کارتهای هوشمند برای مواردیکه شما به تأیید اعتبار کاربر اضافی نیاز دارید پشتیبانی میشوند.

چندین گزینه بازیابی

گزینه های متعدد بازیابی به سازمانها این امکان را میدهد که ترکیبی مناسب از بازیابی و پشتیبانی از helpdesk برای کاربران خود پیدا کنند. بازیابی خودکار لوکال به کاربران اجازه میدهد تا پرسش و پاسخهای سفارشی برای بازیابی مجدد لاگین تنظیم کنند در حالیکه پشتیبانی از helpdesk مبتنی بر وب دارای یک رمز یکبار مصرف است که کاربر میتواند آن را در دستگاه خود وارد کند. بعنوان یک اقدام امنیتی اضافی، این رمز بعد از هر بار استفاده تغییر میکند.

Removable Storage

کاربران مدیای قابل جابجایی میتوانند به داده های خود در هر سیستم Windows یا Mac دسترسی پیدا کنند، حتی اگر Symantec Endpoint Encryption  روی دستگاهی که استفاده میکنید نصب نشده باشد

Symantec Endpoint Encryption از انواع مختلف مدیای قابل جابجایی پشتیبانی میکند، از جمله درایوهای USB و

CD / DVD / Blu-ray

قابلیتهای کنسول مرکزی

اتوماسیون و مدیریت کلید هنگام اجرای یک راهکار رمزگذاری برای موفقیت بسیار مهم است. Symantec Endpoint Encryption یک پلتفرم مدیریت یکپارچه را ارائه میدهد تا به سازمانها اجازه دهد به سرعت راهکار رمزگذاری از یک کنسول مستقر و مدیریت کنند.

  • ارتقاء ساختار مدیریتی، انطباق پذیری برتری را نسبت به سیستم عاملهای قبلی فراهم میکند و براحتی با محیط های سازمانی بزرگ سازگار میشود.
  • مدیران میتوانند پروفایلهای کاربر و گروه را با اکتیو دایرکتوری sync کنند تا مدیریت کلید و کنترل سیاستها را در سازمان بطور خودکار انجام دهند، سرعت استقرارها را کاهش و در نتیجه هزینه های اجرایی را کاهش دهند. برای امنیت بیشتر، دستگاههایی که در یک بازه زمانی مشخص قادر به اتصال به شبکه نیستند میتوانند قفل شوند.
  • برای کمک به کاهش بار مسئولیت ممیزان میتوان از گزارشات از پیش تعریف شده یا سفارشی استفاده کرد.
  • قابلیتهای مدیریتی برای پشتیبانی از رمزگذاری سیستم عامل بومی BitLocker و FileVault گسترش یافته است.

Symantec Endpoint Encryption

قابلیت های ادغام با محصولات دیگر

ادغام با Symantec DLP

اغلب، داده های حساس بدلیل خطای کاربر به دستگاههای محافظت نشده منتقل میشوند. Symantec Endpoint Encryption کمک میکند تا از طریق ادغام با راهکار DLP   Symantec به این مسئله پرداخته شود.

با جمع آوری اطلاعات کاربران در لپ تاپها و دسکتاپها، DLP این داده ها را اسکن میکند، محتوای حساس را علامت گذاری کرده و فعالیت کاربر را در داخل و خارج از شبکه کنترل میکند. اگر کاربر بخواهد بجای جلوگیری از انتقال، داده های حساس را به دستگاه قابل جابجایی منتقل کند، DLP  این اقدام را ثبت میکند. سپس، از طریق یک دستورالعمل قابل تنظیم، میتوان به کارمندانی که در تلاشند یک پرونده حساس را منتقل کنند، هشدار داد.

سپس به کاربران این امکان داده میشود که فایل را قبل از مجوز انتقال رمزگذاری کنند و به سازمانها این امکان را میدهد که بطور فعال از خطای کاربر جلوگیری کرده و در عین حال به آموزش کارکنان در مورد بهترین شیوه‌های امنیتی کمک میکند.

ادغام با محصولات دیگر  Encryptionاز شرکت Symantec

با Symantec، راهکار امنیتی شما فقط با رمزگذاری نقطه پایانی متوقف نمیشود. سازمانها میتوانند از از کانالهای دیگر مانند Email ها و یا File Sharing با راهکارهایی مانند File and Folder Encryption و Email Encryption محافظت کنند.

Symantec Endpoint Encryption

لایسنس SEE

Endpoint Encryption
رمزگذاری Full-Disk و مدیای قابل جابجایی برای لپ تاپها، دسکتاپ ها و سرورها Endpoint Encryption
Email Encryption
رمزگذاری خودکار ایمیل در gateway بر اساس پالیسی های قابل تنظیم و بدون نیاز به نرم افزار کلاینت اضافی Gateway Email Encryption
رمزگذاری ایمیل بلافاصله در کلاینت، اطمینان از رمزگذاری ارتباطات در شبکه های داخلی Desktop Email Encryption
File & Folder Encryption
رمزگذاری فایل با اجرای پالیسی برای تیمهای همکاری File Share Encryption
رمزگذاری خودکار برای انتقال پرونده و برنامه های پردازش داده PGP Command Line

نیازمندی های Symantec DLP

Microsoft Windows Server 2016, 2012 R2, 2008 R2 Server
Microsoft Windows Server 2016, 2012 R2, 2008 R2

Microsoft Windows 10, 8.1, 8, 7

Management Console & Client
Microsoft® Active Directory Directory Integration
http://www.symantec.com/docs/DOC9497 More Detailed Requirements

خرید لایسنس Symantec Endpoint Encryption for Email

قابلیت های Symantec see

لایسنس SEE

مطالب پیشنهادی را مطالعه فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

به اشتراک بگذارید

فهرست