1. سامین پردازش
  2. veritas system recovery
  3. ویژگی ها و خصوصیات veritas system recovery

ویژگی ها و خصوصیات veritas system recovery

ویژگی ها و خصوصیات veritas system recovery

این نرم افزار دو ویژگی منحصر به فرد را در عین نگهداری سرعت و اطمینان زیاد با یکدیگر ترکیب کرده است . ویژگی اول قابلیت و برگرداندن اطلاعات بر روی یک سخت افزار غیر مشابه و ویزگی دوم قابلیت بازیابی اطلاعات از راه دور می باشد . نتیجه این ترکیب آزادی عمل استثنایی مدیر شبکه برای احیای سیستمها در هر زمان واز هر مکان و بر روی هر سخت افزاری است .

با کمک این سیستم می توان در صورت بروز هر نوع ایراد در هر یک از کامپیوتر های موجود کلیه اطلاعات مربوط به سیستم آسیب دیده را بر روی هر نوع سخت افزاری ،حتی سخت افزار غیر مشابه بازیابی و راه اندازی مجدد نمود . حتی این امکان وجود دارد که به کمک این نرم افزار بازیابی و احیای سیستم عامل و اطلاعات موجود بر روی یک سرور از راه دور را بدون نیاز به حضور فیزیکی انجام داد . این مجموعه همچنین دارای قابلیت مدیریت یکپارچه و متمرکز می باشد . در ذیل به بررسی خصوصیات veritas system recovery می پردازیم:

کاهش زمان احیای سیستمها

با استفاده از قابلیت هایی مانند مدیریت یکپارچه نسخه های پشتیبان و امکان بازیابی اطلاعات بر روی سخت افزار غیر مشابه مدت زمان احیای سیستمهای آسیب دیده به طرز چشمگیری کاهش می یابد و می توان ظرف مدت کوتاهی سیستم عامل و اطلاعات یک کامپیوتر آسیب دیده را به طور کامل احیا کرد .

سازگاری و انعطاف پذیری بالا

این نرم افزار دارای امکان تهییه نسخه های پشتیبان بر روی کلیه ابزار های ذخیره سازی اطلاعات از قبیل هارد دیسک ،نوار های مغناطیسی ،دیسک های نوری ، NAS_SAN_DVD_USB و غیره می باشد . همچنین می تواند نسخه های پشتیبان را بر روی هر کامپیوتر دلخواه در شبکه نیز ذخیره نمود . کلیه اطلاعات بر روی یک فایل ذخیره می شوند و این فایل به آسانی قایب بازیابی بر روی هر سیستم می باشد .

عدم قطع فعالیت های عادی

کلیه فعالیت های این نرم افزار به صورت غیر محسوس انجام می پذیرد و برای تهیه نسخه های پشتیبان نیازی به بستن فایل های باز در حال استفاده و یا قطع فعالیت جاری سیستم نیست . حتی این برنامه را می توان به گونه ای تنطیم نمود تا در رخدادهای خاص مثل نصب یک برنامه افزایش یا کاهش حجم دیتا ورود کاربر به سیستم و یا در زمانبندی های خاص به طور خودکار اقدام به Backup گیری نماید.

مدیریت پهنای باند شبکه و توان کاری سیستمها

این نرم افزار مدیر شبکه قادر می سازد تا میزان پهنای باند شبکه و همچنین توان کاری اختصاص یافته به عملیات پشتیبان گیری یا بازیابی اطلاعات را به دلخواه تنظیم و مدیریت نماید .

بازیابی نسخه پشتیبان بدون نیاز به نصب سیستم عامل

به کمک Bootable CD این محصول قادر خواهد بود backup گرفته شده را بدون نیاز به نصب سیستم عامل و حتی پارتیشن بندی بر روی هارد دیسک خود ارزیابی نماید .

قابلیت پشتیبان گیری از فایل ها و فولدر ها به صورت مجزا

این نسخه قادر به گرفتن نسخه های پشتیبان از فایل ها و فولدر ها به صورت مجزا همانند یک برنامه File base می باشد .

قابلیت جستجو به کمک Google Desktop

در این نسخه از برنامه امکان جستجو درون فایل ها و Image های گرفته شده به کمک برنامه Google Desktop وجو.د دارد . لذا می توان بدون Restoreکردن و حتی بدون Browse گرفته شده از محتوای آن با خبر شد .

امکان مدیریت اجرا و کنترل از راه دور

این نرم افزار دارای سیستم مدیریت متمرکز با رابط کاربری جدید جهت مشاهده و کنترل وضعیت نسخه های پشتیبان سرور های دیگر از روی شبکه می باشد . همچنین می تواند برای کامپیوتر هایی  که در محل های دور از دسترس نصب شده اند از راه دور اقدام به Unistall-Install نمومدن و همچنین پشتیبان گیری با بازاریابی اطلاعات از آنها نمود .

احیای کامل اطلاعات

بسته به حجم اطلاعات و برنامه های نصب شده بر روی یک سرور بازاریابی اطلاعات به وسیله آن معمولا کمتر از نصب یک ویندوز به تنهایی زمان می برد .

سخت افزار مورد نظر

راهکار پیشنهادی این شرکت جهت رسانه ذخیره سازی استفاده از هارد دیسک در قالبHDDExternal  SAN_NAS_Internal می باشد .

در راهکار فوق سرعت انتقال اطلاعات بسیار بالا بوده همچنین با توجه به امکان استفاده از تجهیزات ارزان قیمت این روش مقرون به صرفه خواهد بود ولی خطرات استفاده از هارد دیسک همچنان وجود دارد ., و از خصوصیات veritas system recovery میباشد .

خصوصیات veritas system recovery
خصوصیات veritas system recovery

مطالب پیشنهادی را مطالعه فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

به اشتراک بگذارید

فهرست