درباره شرکت سامین پردازش نوین

شرکت سامین پردازش نوین در راستای تامین نیاز مشتریان خود برای دسترسی هرچه سریعتر و آسانتر و به خصوص با امنیت بیشتربه اطلاعات در مراکز دولتی , خصوصی , صنعتی و غیرصنعتی  ، آمادگی خود را جهت انجام خدمات شبکه کامپیوتری در این زمینه ها اعلام می نماید:

  • ارائه خدمات زیرساخت شبکه
  • ارائه راهکارهای پشتیبان گیری از اطلاعت و امنیت شبکه

 سامین پردازش نوین را بیشتر بشناسید

مأموریت شرکت، با اتکا به تجارب گسترده متخصصین خود، تحقیق و دستیابی به آخرین دستاوردهای تکنولوژی های شبکه در سطوح گوناگون است . رابطه ما با مشتریان رابطه ای دوسویه و مبتنی بر منافع مشترک بوده و حفظ رابطه بلندمدت با مشتریان استراتژی اصلی ماست. ساختار کلی واحد های سازمانی شرکت سامین پردازش نوین به سه  بخش تقسیم می شود :

مهندسی فروش، که مربوط به فروش تجهیزات و فروش خدمات شبکه های کامپیوتری و فناری اطلاعات و ارتباطات با بهره گیری از نمایندگی های معتبر داخلی و خارجی می باشد.

واحد فنی، که مربوط به ارائه خدمات نصب و اجرا ، آموزش ، طراحی ، مشاوره ، نظارت و پشتیبانی شبکه های کامپیوتری توسط گروههای مختلف متخصص اجرایی در سراسر کشوربا عنوان واحد فنی می باشد.

واحد اداری، که مربوط به ارائه خدمات مالی ، حسابداری و اداری می باشد.

سامین پردازش نوین

با افتخار در کنار شماست …

تجربه کاری

+ ۱۵ سال

مشتری ها

+ ۱۵۰ کسب و کار

اعضای تیم

+ ۸ متخصص

خدمات و محصولات

+ ۷ خدمات

چشم انداز شرکت (Vision)

آرمان شرکت عبارتست از تبدیل‌شدن به یکی از شرکت‌های مطرح در حوزه انفورماتیک که با حضور موثر در بازار با استفاده از تخصص‌های داخلی و تجربیات متخصصین سایر کشورها جهت ارائه خدمات حرفه‌ای به مشتریان اقدام نماید.

مأموریت (Mission)

شرکت سامین پردازش نوین  ، گروهی فعال در زمینه فن آوری اطلاعات و ارتباطات است که با ارائه خدمات جامع انتقال داده به اشخاص حقیقی و حقوقی با بهره گیری از فناوری و دانش روز، پیروی از استانداردهای ملی و جهانی سعی بر فراهم آوری بستری امن برای اطلاعات دارد.

باورهای سازمانی (Core Value)

  • اعتماد‌سازی مشتریان از طریق کیفیت متمایز خدمات
  • اعتماد و احترام به یکدیگر را باور داریم.
  • وظیفه شناسی و نظم و انضباط ، فرهنگ کاری ما است.

اهداف شرکت

  • ارائه بهترین کالا و خدمات در زمینه شبکه های کامپیوتری.
  • حضور موثر در بازار و دستیابی به سهم قابل قبول
  • جذب و رشد نیروها از طریق آموزش

با ما در تماس باشید

هرگونه سوال ، نظر یا پپیشنهادی که دارید با ما درمیان بگذارید

فهرست