1. سامین پردازش
  2. symantec data center security
  3. پالیسی های محصول Symantec DataCenter security

پالیسی های محصول Symantec DataCenter security

پالیسی های محصول Symantec DataCenter security

Symantec Data Center Security وظیفه کنترل و مانیتور در سرورهای مجازی و فیزیکی را بر عهده دارد . میتواند با پالیسی های متناسب با عملکرد سرویس در شبکه مانند وب سرور محافظت از سرورهای دیتاسنتر با سیستم عامل های ویندوزی و لینوکسی را انجام دهد. نوع نرم افزار و کاربری که بر روی Endpoint کار می کند تا کنترل و مانیتور انجام دهد. نرم افزار Agent ای که بر روی Endpoint نصب می شود، رفتار سیستم را بر اساس Policy کنترل و مانیتور مـــی کند. مجموعه Policy های موجود بر روی این محصول، شامل Policy شناسایی و جلوگیری می شود که از این طریق می توان محافظت از شبکه و Endpoint را شخصی سازی نمود:

پالیسی Prevention مجموعه ای از قوانینی است که نحوه پردازش و دسترسی کاربران به منابع را کنترل می کند.

برای مثال، پالیسی Prevention می تواند شامل لیستی از فایل ها و کلید های رجیستری باشد که هیچ نرم افزار یا کاربری اجازه دسترسی ندارد. همچنین این پالیسی می تواند شامل لیستی از پورت های UDP و TCP باشد که عبور ترافیک از طریق آن ها مجاز یا غیر مجاز باشد. از طریق آن می توان دسترسی به فولدرهای Startup را ممنوع کرد. این سیاست های پیشگیرانه اقدامات مقتضی را به هنگام وقوع رفتارهای غیر قابل قبول تعریف می کند.

پالیسی Detection مجموعه ای قوانینی است که جهت شناسایی رخداد ها تنظیم شده است. یک Agent می تواند یک یا چندین سیاست شناسایی به صورت همزمان اعمال کند.

برای مثال، سیاست شناسایــــی مــــی تواند به هنگام حذف پرونده ها و کلید های رجیستری، هنگامی که شناخته شـده اند، هنگامی که اسکریپت های CGI آسیب پذیر بر روی IIS اجرا شود، هنگامی که دستگاه های USB به سیستم متصل شده یا قطع شوند و هنگامی که فضای اشتراک گذاری تحت شبکه ایجاد یا پاک شوند، رخدادهایی را ایجاد کند.

پالیسی های محصول Symantec DataCenter security

پالیسی های محصول Symantec DataCenter security
پالیسی های محصول Symantec DataCenter security

مطالب پیشنهادی را مطالعه فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

به اشتراک بگذارید

فهرست