1. سامین پردازش
  2. Sophos
  3. معرفی Sophos XGS
معرفي Sophos XGS

معرفی Sophos XGS

حفاظت و عملکرد قدرتمند Sophos XGS

معماری (Sophos Firewall Xstream  (Sophos XGS به گونه ای طراحی شده است که سطوح بسیار بالایی از دید، حفاظت و عملکرد را برای کمک به رفع برخی از بزرگترین چالش های پیش روی مدیران شبکه امروزی ارائه دهد.

بازرسی TLS 1.3

طبق آخرین آمار، تقریباً ۹۰ درصد از ترافیک وب رمزگذاری شده است، که آن را برای اکثر فایروال ها غیر قابل بازخوانی می کند. تعداد فزاینده‌ای از بدافزارها و برنامه‌های ناخواسته از این واقعیت سوء استفاده می‌کنند که سازمان‌ها به سادگی از بازرسی SSL استفاده نمی‌کنند. ترس اصلی مدیران شبکه این است که بازرسی SSL بر عملکرد تأثیر بگذارد یا باعث مشکلاتی شود و بر تجربه کاربر تأثیر بگذارد. فایروال Sophos نقاط کور ناشی از ترافیک رمزگذاری شده را با استفاده از بازرسی SSL با حفظ کارایی عملکرد حذف می کند.

بازرسی عمیق Packet

هرگز نباید بین امنیت و عملکرد تصمیم گرفته شود . فایروال Sophos شامل یک موتور deep packet inspection(DPI) با سرعت بالا است تا ترافیک را برای تهدیدات اسکن کند بدون اینکه پروکسی روند را آهسته کند. firewall stack  می تواند پردازش را به طور کامل به موتور DPI واگذار کند و تأخیر را به طور قابل توجهی کاهش دهد و بنابراین کارایی کلی را بهبود بخشد. فایروال Sophos با استفاده از DPI جریان با عملکرد بالا، از جمله next-gen IPS ، محافظت از وب، و کنترل برنامه ها، و همچنین deep learning  و sandboxing توسط SophosLabs Intelix، آخرین باج افزارها و نفوذها را مسدود می کند.

شتاب برنامه

بخش قابل توجهی از ترافیک شبکه ،ترافیک برنامه های تجاری مهمی است که برای دفاتر شعبه، کاربران راه دور یا سرورهای برنامه های cloud تعیین شده است. این ترافیک قابل اعتماد، که نیازی به اسکن امنیتی اضافی برای تهدیدها یا بدافزارها ندارد، می‌تواند به صورت هوشمندانه به FastPath هدایت شود، تأخیر را کاهش دهد و عملکرد کلی را بهینه کند. این امر ظرفیت و فضای بیشتری را برای ترافیکی که نیاز به بازرسی عمیق packet دارد، فراهم می کند. فایروال Sophos ترافیک SaaS، SD-WAN و ابری مانند VoIP، ویدیو و سایر برنامه های مورد اعتماد را به صورت خودکار یا از طریق policy های خود تسریع می بخشد – آنها را از طریق پردازشگر Xstream Flow در FastPath قرار می دهد.

SD-WAN

مدیریت مسیریابی ترافیک برنامه از طریق چندین پیوند WAN و اتصال یک شبکه توزیع شده عناصر ضروری هر راه حل SD-WAN است. اغلب این وظایف بسیار چالش برانگیزتر از آن چیزی هستند که باید باشند. فایروال Sophos با Xstream SD-WAN یک راه حل قدرتمند و یکپارچه SD-WAN را با انتخاب و مسیریابی لینک های اینترنت بر اساس performance، انتقال بین لینکها بدون هیچ آثار مشهود بین پیوندها در صورت اختلال، هماهنگ سازی مرکزی با مدیریت ابری و شتاب Xstream FastPath ارائه می کند. با استفاده از fastpath در ترافیک تانل های  VPN، آن را به یکی از بهترین و انعطاف پذیرترین راه حل های SDWAN موجود در فایروال امروز تبدیل می کند.

Sophos XGS Central

Sophos Central در قلب همه کارها قرار دارد. پلتفرم مدیریت cloud نه تنها یک دشبورد برای مدیریت فایروال های شما، بلکه مجموعه کامل راه حل های امنیتی Sophos شما فراهم می کند.

Central Management

 مدیریت چندین فایروال به شکل ساده

Sophos Central پلتفرم نهایی مدیریت cloud برای همه محصولات Sophos است. راه اندازی، نظارت و مدیریت روزانه فایروال Sophos را آسان می کند. همچنین ویژگی های مفیدی مانند هشدار، مدیریت بکاپ، به روز رسانی سیستم عامل با یک کلیک و راه اندازی سریع فایروال های جدید را فراهم می کند.

  • تمام فایروال های Sophos و سایر محصولات Sophos خود را از یک کنسول میتوان مدیریت کرد
  • تغییرات را می توان پیکربندی کرد و آنها را روی گروهی از فایروال ها اعمال کرد یا هر فایروال را جداگانه مدیریت کرد
  • میتوان یک برنامه پشتیبان گیری ایجاد کرد و حداکثر پنج نسخه پشتیبان را در فضای ابری ذخیره کرد
  • به روز رسانی سیستم عامل را در کل شبکه خود می توان تنها با چند کلیک برنامه ریزی کرد

Zero-Touch Deployment

با استفاده از Sophos Central، می‌توان یک پیکربندی برای فایروال Sophos ایجاد کرد ، سپس می‌توان آن را در زمان راحتی- به عنوان مثال، در یک سایت راه دور ایجاد کرد. نیازی به حضور کادر فنی در محل نیست. به سادگی فایل پیکربندی را می توان تهیه کرد، آن را روی یک USB ذخیره کرد، و دستگاه را با  USB متصل بوت کرد.

Central Reporting

گزارش فایروال در فضای ابری

Sophos Central شامل ابزارهای گزارش دهی قدرتمندی است که این امکان را می دهد تا بتوان شبکه، وب، فعالیت برنامه ها و امنیت را در طول زمان تجسم کرد. یک تجربه گزارش دهی انعطاف پذیر دریافت می شود که انواع گزارش های built-in را با ابزارهای قدرتمند ترکیب می کند تا گزارش های سفارشی را بتوان ایجاد کرد و به این امکان می دهد آنچه را که خواسته میشود گزارش داده شود.

  • می توان دید خود را در فعالیت های شبکه از طریق تجزیه و تحلیل افزایش داد.
  • تجزیه و تحلیل داده ها برای شناسایی شکاف های امنیتی، رفتار مشکوک کاربر یا سایر رویدادهایی که نیاز به تغییر خط مشی دارند.
  • می توان از ماژول های از پیش تعریف شده استفاده کرد یا هر گزارش را برای موارد استفاده خاص سفارشی کرد.

Sophos Central اتصال شبکه های با پوشش SD-WAN بین چندین فایروال Sophos را سریع و آسان می کند. تنها با چند کلیک می‌توان یک شبکه کامل mesh ، توپولوژی Hub-and-Spoke یا تلفیقی از آنها راه‌اندازی کرد، و Sophos Central به طور خودکار تمام قوانین دسترسی تونل VPN و فایروال لازم را برای فعال کردن شبکه SD-WAN پیکربندی می‌کند.

امنیت همزمان

Security Heartbeat™: Your firewall and your endpoints are finally talking

فایروال و نقاط پایانی شما باهم ارتباط دارند

فایروال Sophos تنها راه حل امنیتی شبکه است که قادر است کاربر و منبع آلودگی در شبکه را به طور کامل شناسایی کند و در پاسخ به آن دسترسی به سایر منابع شبکه را به طور خودکار محدود کند. این کار با Sophos Security Heartbeat منحصر به فرد ما امکان پذیر شده است که telemetry و وضعیت سلامت را بین نقاط پایانی Sophos و فایروال به اشتراک می گذارد و سلامت نقطه پایانی را با قوانین فایروال ادغام می کند تا دسترسی را کنترل کند و سیستم های در معرض خطر را ایزوله کند.

خبر خوب این است که همه اینها به طور خودکار اتفاق می‌افتد و با موفقیت به کسب‌وکارها و سازمان‌ها کمک می‌کند تا در زمان و هزینه خود در حفاظت از محیط‌های خود صرفه‌جویی کنند.

کنترل برنامه ها به صورت هماهنگ

با استفاده از Security Heartbeat، می‌توان خیلی بیشتر از مشاهده وضعیت سلامت یک endpoint را انجام داد. همچنین برای یکی از بزرگترین مشکلاتی که امروزه اکثر مدیران شبکه با آن روبرو هستند راه حلی وجود دارد – عدم امکان مشاهده ترافیک شبکه. کنترل برنامه همزمان از اتصالات heartbeat با نقاط پایانی Sophos برای شناسایی، طبقه‌بندی و کنترل خودکار ترافیک برنامه استفاده می‌کند. همه برنامه های HTTP یا HTTPS رمزگذاری شده، سفارشی، گمراه کننده و عمومی که در حال حاضر ناشناس هستند، فاش خواهند شد.

حفاظت از حرکت جانبی

حفاظت از حرکت جانبی به طور خودکار سیستم های در آلوده را در هر نقطه از شبکه ایزوله می کند تا حملات را در مسیر خود متوقف کند. نقاط پایانی سالم با نادیده گرفتن تمام ترافیک از نقاط پایانی ناسالم کمک می‌کنند، و امکان جداسازی کامل، حتی در همان بخش شبکه، برای جلوگیری از انتشار یا سرقت داده‌ها توسط تهدیدها و دشمنان فعال را فراهم می‌کنند.

Synchronized user ID

احراز هویت کاربر در فایروال next generation بسیار مهم است، اما اجرای آن به روشی یکپارچه و شفاف اغلب چالش برانگیز است. Synchronized user ID با به اشتراک گذاشتن هویت کاربر بین نقطه پایانی و فایروال از طریق Security Heartbeat، نیاز به ایجنت برای  تایید هویت کلاینت یا سرور را از بین می برد. این فقط یکی دیگر از مزایای عالی یکپارچه کردن فایروال و نقاط پایانی و به اشتراک گذاری اطلاعات است.

SD-WAN هماهنگ: مسیریابی قدرتمند و قابل اعتماد برنامه ها

SD-WAN هماهنگ از قدرت امنیت همزمان برای بهینه‌سازی مسیر WAN برای برنامه‌های مهم تجاری بهره می‌برد. با کنترل برنامه ها به صورت هماهنگ، برنامه های کاربردی کشف شده، که در غیر این صورت ناشناخته خواهند بود، می توانند برای معیارهای تطبیق ترافیک در خط مشی های مسیریابی SD-WAN استفاده شوند. این روش دیگری است که امنیت همزمان می تواند کارایی شبکه را بهبود بخشد.

حفاظت قدرتمند

تهدید را ببینید. متوقفش کند. آن را ایمن کنید.

حفاظت جامع فایروال نسل بعدی ما برای افشای خطرات پنهان، مسدود کردن تهدیدات شناخته شده و ناشناخته و پاسخگویی خودکار به حوادث ساخته شده است.

دید عالی به برنامه‌های ناشناخته، فعالیت‌های مخاطره‌آمیز، ترافیک مشکوک و تهدیدات پیشرفته به شما کمک می‌کند کنترل شبکه‌تان را دوباره به دست آورید و بینش عمیق‌تری کسب کنید.

فناوری‌های حفاظتی قدرتمند next-genمانند deep learning و Intrusion prevention ، سازمان شما را از آخرین هک‌ها و حملات ایمن نگه می‌دارد.

پاسخ خودکار تهدید امنیتی همزمان، سیستم‌های در معرض خطر را در شبکه شما شناسایی و جدا می‌کند تا از رخنه‌ها و حرکت جانبی جلوگیری کند.

Xstream Protection: یک بسته واحد برای محافظت نهایی

بسته Xstream Protection Sophos Firewall تمام محافظت، عملکرد و ارزش نسل بعدی مورد نیاز برای تامین انرژی حتی سخت‌ترین شبکه‌ها را فراهم می‌کند. تمامی این موارد همچنین با مدل سری XGS به انتخاب شما موجود است.

 

همه گزینه های Licensing

ما بسته Xstream Protection را برای امنیت نهایی توصیه می‌کنیم، اما اگر ترجیح می‌دهید حفاظت خود را سفارشی کنید، همه اشتراک‌ها برای خرید فردی نیز در دسترس هستند.

Sophos Central Management and Reporting: تمام فایروال‌های Sophos XGS شامل مدیریت ابری و گزارش‌دهی بدون هزینه اضافی هستند

حفاظت اضافی: حفاظت خود را با این محصولات و خدمات اضافی بیشتر گسترش دهید.

پشتیبانی: پشتیبانی پیشرفته در همه بسته‌های حفاظتی گنجانده شده است، اما می‌توانید تجربه پشتیبانی خود را با ارتقاء بیشتر افزایش دهید.

گزینه‌های Licensing ابزارهای ابری، مجازی و نرم‌افزاری: اگر فایروال Sophos XGS را در فضای ابری، در یک محیط مجازی، یا به‌عنوان نرم‌افزار روی سخت‌افزار خودتان استقرار می‌دهید، راهنمای licensing زیر می‌تواند به شما در یافتن گزینه مناسب کمک کند.

Sophos XGS

دستگاه های هدفمند برای ارائه عملکرد نهایی.

 

 

از زیرساخت شبکه خود در ابر AWS یا Azure محافظت کنید

 

 

روی VMware، Citrix، Microsoft Hyper-V و KVM نصب کنید

 

 

تصویر سیستم عامل فایروال Sophos را روی سخت افزار یا سرور Intel خود نصب کنید.

 

 

Cloud

فایروال Sophos بهترین دید، حفاظت و پاسخ شبکه را برای ایمن سازی محیط های ابری عمومی، خصوصی و ترکیبی ارائه می دهد.

به عنوان یک شریک فناوری پیشرفته AWS، Sophos یک فروشنده معتبر AWS Security Competency، فروشنده بازار AWS و شریک بخش عمومی AWS است. فایروال Sophos در بازار AWS با مدل لایسنس پرداختی (PAYG) در دسترس است، یا لایسنس خود (BYOL) را به بهترین نحو با نیازهای خود میتوان همراه کرد.

فایروال Sophos دارای گواهینامه و بهینه سازی برای Azure است و در بازار Microsoft Azure موجود است. از تست درایو رایگان یا گزینه های صدور لایسنس انعطاف پذیر PAYG یا BYOL می توان استفاده کرد .

فایروال Sophos Nutanix AHV و Nutanix Flow Ready است که بهترین دید، محافظت و پاسخگویی فایروال next-gen  جهان را به پلتفرم پیشرو زیرساخت Hyper Convergence (HCI) صنعت ارائه می کند. با استفاده از تصویر KVM و لایسنس انعطاف پذیر از یک آزمایش رایگان ۳۰ روزه میتوان استفاده کرد.

Virtual and Software

فایروال Sophos از طیف گسترده ای از پلتفرم های مجازی سازی پشتیبانی می کند و همچنین می تواند به عنوان یک ابزار نرم افزاری بر روی سخت افزار x86 اینتل خود مستقر شود:

Sophos XGS

 

ماژول های حفاظتی

میتوان تعدادی ماژول انتخاب کرد تا حفاظت ارائه شده توسط فایروال را بر اساس نیازهای فردی و سناریوی استقرار شخصی سازی کرد.

Base Firewall

لایسنس پایه فایروال Sophos شامل معماری Xstream، شبکه، بی سیم، SD-WAN، VPN و reporting است.

Xstream Architecture

بازرسی TLS 1.3 با کارایی بالا، بازرسی deep-packet و جریان شبکه FastPath را برای سرعت بخشیدن به ترافیک برنامه های کاربردی SaaS، SD-WAN و cloud فعال می کند. توجه داشته باشید که Network  و Web Protection  برای بهره مندی از مزایای کامل معماری Xstream مورد نیاز است.

Xstream SD-WAN and Networking

شامل تمام قابلیت‌های شبکه، مسیریابی و SD-WAN از جمله فایروال zone-based stateful ، پروفایل های NAT، VLAN، SDWAN، انتخاب و نظارت بر link performance-based WAN  ، انتقال link zero-impact WAN ، و Xstream FastPath بهینه سازی SD-WAN VPN traffic

Secure Wireless

Wireless controllerBuilt-in برای access point های بی سیم Sophos APX. کشف access point ها به صورت Plug-and-play راه اندازی را آسان می کند. پشتیبانی از چندین SSID، هات اسپات، شبکه های مهمان و استانداردهای رمزگذاری و امنیتی متنوع

VPN

VPN مبتنی بر استانداردهای site-to-site  و دسترسی از راه دور (رایگان تا ظرفیت فایروال) را با پشتیبانی از IPsec و SSL ارائه می دهد. سرویس گیرنده VPN با دسترسی از راه دور Sophos Connect برای Windows و Mac گزینه های استقرار و پیکربندی یکپارچه و آسان را ارائه می دهد

Reporting

گزارش‌دهی گسترده on-box ، بینش‌های ارزشمندی در مورد تهدیدها، کاربران، برنامه‌ها، فعالیت‌های وب و موارد دیگر ارائه می‌دهد. توجه داشته باشید که عملکرد گزارش‌دهی خاص ممکن است به ماژول‌های حفاظتی دیگر برای دریافت مزایای کامل (مثلاً محافظت از وب یا گزارش‌های وب و برنامه) وابسته باشد.

Network Protection Sophos XGS

تمام محافظتی که برای متوقف کردن حملات پیچیده و تهدیدات پیشرفته نیاز هست و در عین حال دسترسی ایمن به شبکه را برای افراد مورد اعتماد فراهم می شود .

Next-Gen Intrusion Prevention System

محافظت پیشرفته در برابر انواع حملات مدرن ارائه می دهد. این فراتر از منابع سنتی سرور و شبکه است تا از کاربران و برنامه های موجود در شبکه نیز محافظت کند.

Security Heartbeat

پیوندی بین endpoint ها ی محافظت شده Sophos Central و فایروال شما ایجاد می‌کند تا تهدیدات را سریع‌تر شناسایی کند، تحقیقات را ساده‌تر کند و تأثیر حملات را به حداقل برساند. به راحتی وضعیت Security heartbeat را در خط مشی های فایروال قرار می توان قرار داد تا به طور خودکار سیستم های در معرض خطر را ایزوله کرد.

Advanced Threat Protection

شناسایی فوری و پاسخ فوری به پیچیده ترین حملات امروزی. حفاظت چند لایه تهدیدات را فورا شناسایی می کند و Security Heartbeat پاسخ اضطراری را ارائه می دهد.

Advanced VPN technologies

فناوری‌های منحصربه‌فرد و ساده VPN را اضافه می‌کند، از جمله پورتال سلف سرویس HTML5 بدون کلاینت ما که دسترسی از راه دور را بسیار ساده می‌کند یا از فناوری انحصاری VPN light-weight secure SD-RED  (Remote Ethernet Device) ما استفاده می‌کند.

امنیت وب

دید و کنترل بی بدیل بر تمام فعالیت های وب و برنامه کاربر

Powerful user and group web policy

کنترل‌های Web Gateway policy  در enterprise-level  را برای مدیریت آسان کنترل‌های پیچیده وب کاربر و گروه ارائه می‌کند. policy هایی را بر اساس کلمات کلیدی وب آپلود شده میتوان اعمال کرد که نشان دهنده استفاده یا رفتار نامناسب هستند.

Application Control and QoS

قابلیت مشاهده و کنترل user-aware  را بر روی هزاران برنامه با گزینه‌های policy و traffic-shaping (QoS) بر اساس دسته بندی اپلیکیشن ، ریسک و سایر ویژگی‌ها فعال می‌کند. Synchronized Application Control به‌طور خودکار تمام برنامه‌های ناشناخته، اجتناب ناپذیر و سفارشی را در شبکه شما شناسایی می‌کند.

Advanced Web Threat Protection

با پشتیبانی SophosLabs، موتور پیشرفته ما محافظت نهایی را در برابر تهدیدات وب چند شکلی و مبهم امروزی فراهم می کند. تکنیک‌های نوآورانه مانند شبیه‌سازی JavaScript ، تحلیل رفتاری، و شهرت مبدأ به حفظ امنیت شبکه شما کمک می‌کنند.

High-performance traffic scanning

بازرسی SSL Xstream که برای عملکرد عالی بهینه شده است، بازرسی با تأخیر بسیار کم و اسکن HTTPS را در عین حفظ عملکرد ارائه می‌کند.

Zero-Day Protection

تکنیک‌های تجزیه و تحلیل فایل استاتیک و پویا مبتنی بر هوش مصنوعی ترکیب می‌شوند تا هوش تهدید بی‌سابقه‌ای را به فایروال بیاورند و به‌طور موثر باج‌افزار و سایر تهدیدات شناخته‌شده و ناشناخته را شناسایی و مسدود کنند.

Powered by SophosLabs

اشتراک Zero-Day Protection که توسط  industry-leading SophosLabs, پشتیبانی می‌شود، شامل یک پلت فرم اطلاعات تهدید و تجزیه و تحلیل تهدید کاملاً cloud-based  است. این تجزیه و تحلیل فایل learning-based ، گزارش تجزیه و تحلیل دقیق، و یک تهدید سنج برای نشان دادن خلاصه ریسک برای یک فایل را فراهم می کند. از لایه های تجزیه و تحلیل برای شناسایی تهدیدات شناخته شده و بالقوه، کاهش مجهولات، گزارش های اطلاعاتی برای رایج ترین انواع فایل می توان استفاده کرد.

Static File Analysis

با استفاده از قدرت چندین مدل machine learning ، شهرت جهانی، اسکن عمیق فایل و موارد دیگر، می‌توانید بدون نیاز به اجرای فایل‌ها در زمان واقعی، به سرعت تهدیدات را شناسایی کنید.

Dynamic File Analysis

یک فایل را در یک secure cloud-based sandbox  اجرا کنید تا رفتار و هدف آن را مشاهده کنید. اسکرین شات ها بینش بیشتری در مورد هر رویداد کلیدی در طول تجزیه و تحلیل ارائه می دهند.

Threat Intelligence Analysis Reporting

گزارش‌های اطلاعاتی غنی بسیار بیشتر از یک حکم «خوب»، «بد» یا «ناشناخته» در اختیار شما قرار می‌دهند. بینش کامل در مورد ماهیت و قابلیت های یک تهدید با استفاده از علم داده و تحقیقات SophosLabs ارائه می شود.

Orchestration مرکزی

Sophos Central SD-WAN Orchestration

orchestration VPN را آسان می کند. پیکربندی تونل Wizard-based به ایجاد شبکه‌های مش کامل، مدل‌های , hub-andspokeیا راه‌اندازی‌های پیچیده تونل بین فایروال‌های متعدد کمک می‌کند، تا به سادگی چند کلیک ایجاد کنید. به طور یکپارچه چندین پیوند WAN و عملکرد SD-WAN و بهینه‌سازی مسیریابی را برای بهبود انعطاف‌پذیری و عملکرد ادغام می‌کند و همچنین با احراز هویت کاربر و heartbeat امنیت همزمان برای کنترل دسترسی ادغام می‌شود.

Central Firewall Reporting Advanced (30-day)

شامل گزارش‌گیری  Cloud-based با چندین گزارش مشترک  pre-packaged برای تهدیدها، انطباق و فعالیت کاربرمی باشد . شامل گزینه های پیشرفته برای ایجاد گزارش ها و نماهای سفارشی با گزینه ذخیره، زمان بندی یا صدور گزارش های سفارشی است. شامل ۳۰ روز نگهداری داده های گزارش با گزینه ای برای افزودن فضای ذخیره سازی اضافی برای نیازهای گزارش تاریخی اضافی میباشد .

MTR/XDR Ready

Sophos MTR یک سرویس اختیاری ۲۴/۷ است که شکار تهدید، شناسایی و پاسخ ارائه شده توسط یک تیم متخصص به عنوان یک سرویس کاملا مدیریت شده را فراهم مینماید. Sophos XDR تشخیص و پاسخ گسترده ای را ارائه می دهد که توسط تیم شما مدیریت می شود. صرف نظر از اینکه خودتان آن را مدیریت می‌کنید یا Sophos آن را برای شما مدیریت می‌کند، فایروال Sophos آماده است اطلاعات تهدیدات لازم را در فضای ابری به اشتراک بگذارد.

Email Protection

حفاظت از ایمیل خود را با anti-spam ، DLP و رمزگذاری یکپارچه کنید. ما Sophos Central Email Advanced را برای بهترین راه حل حفاظت از ایمیل cloud-based  توصیه می کنیم. اگر به محافظت از ایمیل on-box  نیاز دارید، این ماژول anti-spam ، DLP و رمزگذاری ضروری را ارائه می دهد.

Integrated Message Transfer Agent

تداوم کسب و کار همیشه فعال را برای ایمیل تضمین می کند و به فایروال اجازه می دهد تا در صورت در دسترس نبودن event servers  به طور خودکار نامه ها را در صف قرار دهد.

Live Anti-Spam

از آخرین spam campaigns ، حملات phishing و پیوست های مخرب محافظت می کند.

Self-serve Quarantine

به کارکنان کنترل مستقیم spam quarantine خود را می دهد و در وقت صرفه جویی می کند.

SPX Email Encryption

SPX که منحصر به فرد Sophos است، ارسال ایمیل های رمزگذاری شده را برای هر کسی، حتی برای کسانی که هیچ گونه زیرساخت اعتماد ندارند، با استفاده از فناوری رمزگذاری patent-pending password-based ، آسان می کند.

Data Loss Prevention

Policy-based DLP  می تواند به طور خودکار رمزگذاری را راه اندازی کند یا بر اساس وجود داده های حساس در ایمیل هایی که از سازمان خارج می شوند، مسدود یا اطلاع رسانی کند.

Web Server Protection Sophos XGS

سرورهای وب و برنامه های تجاری خود را در برابر تلاش هایی برای هک کردن، سخت کنید و در عین حال دسترسی ایمن را فراهم کنید.

Business Application Policy Templates

الگوهای Pre-defined policy  به شما امکان می دهد از برنامه های معمولی مانند Microsoft Exchange Outlook Anywhere یا SharePoint به سرعت و به راحتی محافظت کنید.

Protection from the latest hacks and attacks

با انواع فناوری‌های حفاظتی پیشرفته از جمله سخت‌سازی URL و فرم، deep-linking  و جلوگیری از پیمایش دایرکتوری، SQL injection  و حفاظت از اسکریپت بین سایتی، cookie signing  و موارد دیگر.

Reverse proxy

با گزینه‌های احراز هویت، SSL offloading و server load balancing  ، حداکثر حفاظت و عملکرد را برای سرورهای شما که از اینترنت قابل دسترسی هستند تضمین می‌کنند

مطالب پیشنهادی را مطالعه فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت نباید خالی باشد
این قسمت نباید خالی باشد
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

به اشتراک بگذارید

فهرست